Švédsko: Africký vetřelec podřízl na ulici ženu

Švédsko: Africký vetřelec podřízl na ulici ženu

Proč jsou podobné případy v Evropě stále častější? A proč už se jim nevěnuje příliš pozornosti? Jednoduše, Evropané si již zvykli.

Podřezání je vlastně halal porážkou, povšimněte si, jak často tento způsob vraždy muslimové používají. Konal tak už jejich lžiprorok Mohamed, tedy oni následují jeho činů.

A opět, jak to již u evropské justice velmi dobře známe, se vše hraje na nepříčetnost a psychickou nevyrovnanost vraha. Případ je přitom jasnou vraždou ze cti, neboť invazista měl půl roku se ženou vztah. zavraždil ji poté, co od něj odešla. Ovšem soud to vidí zcela jinak, tedy podle toho, jakou pohádku vypověděl násilný Afričan, kterého prý k vraždě přiměli démoni.

38letý Oumar Sissoko, občan Mali, je nyní obviněn z vraždy 40leté ženy v Alvestě ve Smålandu.

Bestiální vražda se stala letos 17. dubna v centru Alvesty, uprostřed dne na otevřené ulici a před nejméně 15 svědky. Podle obžaloby byla vražda spáchána Oumarem Sissoko, který ženu udeřil a kopl do hlavy a těla, bodl ji nožem do zad a podřízl jí hrdlo.

Podle zástupkyně nejvyššího žalobce Lise-Lotte Norströmové, která byla hlavním vyšetřovatelem, vše nasvědčuje tomu, že žena a Sissoko měli vztah.

„Znali se už šest měsíců. Nežili spolu a zločin nesouvisí se ctí. Muž přiznává, že čin provedl a jako motiv řekl něco o démonech,“ říká Lise-Lotte Norströmová. Podle koronerovy zprávy 40letá žena zemřela na zranění krku – tedy podřezání.

„Jedná se o hrozný zločin, částečně proto, že pachatel použil mnoho násilí, a částečně proto, že se odehrál před nejméně patnácti svědky. Je těžké pochopit, proč se to stalo. Svědek zasáhl a snažil se muže odstrčit, ale prostor, jak ho zastavit, byl velmi omezený. Sled událostí byl velmi rychlý a měl k dispozici smrtící zbraň,“ říká Lise-Lotte Norströmová.

Prokurátor žádá, aby byl Oumar Sissoko po odpykání trestu deportován ze Švédska na doživotí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko: Africký vetřelec podřízl na ulici ženu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout