Invaze nekončí, u italských břehů denně přistávají lodě plné džihádistů (videa)

Invaze nekončí, u italských břehů denně přistávají lodě plné džihádistů (videa)

I když se občas libyjské pobřežní stráži zadaří a vyloví „trosečníky“ mířící do Evropy dříve, než se k nim dostanou lodě pašeráckých neziskovek, většině invazistů se nakonec dřív či později podaří břehů Itálie dosáhnout. Není dne, aby zejména na Lampeduse nepřistálo alespoň pár set džihádistů. Další tisíce putují do Evropy balkánskou trasou.

O tom, že se nejedná o žádné chudáky, hledající bezpečí, už nikdo soudný nepochybuje. V lepším případě jde o  vyžírky, které hodlají „pouze“ finančně vysávat některý stát se štědrým sociálním systémem, v tom horším pak – a troufám si tvrdit, že těch je většina – se jedná o vyslance různých islámských bojůvek, ať už těch, které působí v Africe nebo na Středním a Blízkém východě.

Ostatně, pro lepší představu o tom, kdo proudí do Evropy, je nejlepší se podívat přímo na videa těch, kdo v posledních dnech k italským břehům doputovali…

Podívejte se sami a dojde vám, že do Evropy putuje nepřátelská armáda…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Invaze nekončí, u italských břehů denně přistávají lodě plné džihádistů (videa)

  1. Ti, co podporují invazi islamistů do Evropy, musí být duševně nemocní. Jinak si to neumíme vysvětlit. Proti Hitlerovi se bojovalo v hodině dvanácté a nescházelo mnoho, aby se stal světovládcem. Jeho chybou bylo, že válčil na široké frontě a též nedbal rad generálů, kteří přemýšleli strategicky, kdy i ústup byl užitečnou taktikou. Rovněž sázel na klasické zbraňové systémy a málo podporoval vědce, zabývající se atomovým výzkumem směřující k výrobě atomové bomby. Pokud by jako první vlastnil tuto zbraň, válka mohla skončit v jeho prospěch. V dnešní době se bojuje beze zbraní, pomocí islamistických džihádistů, jejichž import do Evropy je podporován a sofistikovaně organizován. Svoje násilnické chování ani nezastírají a skoro denně se dočítáme, jaké zvěrstva páchají. Cíl je jasný, zničit Evropu a nastolit chalífát se zákonem šaría. Je jen nepochopitelné, že šéfové zemí a oligarchové to svinstvo podporují a vědomě Evropu vedu k vlastní sebevraždě. Asi pokládají bláznovství za polehčující okolnost, pokud by došlo k šetření jejich odpovědnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout