„Terorismus bílé nadvlády je dnes nejsmrtelnější hrozbou,“ prohlásil Biden (video)

„Terorismus bílé nadvlády je dnes nejsmrtelnější hrozbou,“ prohlásil Biden (video)

Jeden z důvodů dosazení Bidena na post prezidenta byla i výměna obyvatel USA. Biden má zajistit v USA totéž, co má zajistit EU nebo OSN v Evropě. Bílí mají být v zemi minoritou. Už mnohokrát jsem zde uvedla fakta, která potvrzují to, co se jen málokdo bojí vyslovit nahlas: Bílí jsou určeni k vyhubení. Bílá populace má být potlačena, což je hlavní důvod prosazování protibělošského rasismu prakticky po celém světě, zejména však na územích, kde jsou bílí zatím majoritou.

Ve videu můžete slyšet, že bílá nadvláda je dokonce horší, než ISIS nebo Al Kajda. Co k tomu říct?? Stále ještě někomu z vás nedochází, oč se dnes ve světě hraje? Proč EU i OSN podporuje výměnu evropských obyvatel? Proč tyto organizace mnohokrát podpořily protibělošský rasismus? Proč mamutí korporace i EU obrovskými částkami podporují rasistickou BLM?

Nebyli to „bílí rasisté“, kteří se vloni celé léto bouřili v Portlandu, Seattlu, Kenoshe, Wisconsinu, New Yorku, Atlantě, Washingtonu, DC a mnoha dalších městech USA, ale i Evropy, Kanady či Austrálie. Byli to Antifa a Black Lives Matter. Když Starý Bílý Joe mluví o „nadřazenosti bílých“, myslí tím ve skutečnosti obyčejné občany, kteří se staví proti současné dominantní politice. Lži, jako je to, co zde Biden šíří, jsou ve službách upevňování hegemonie tohoto typu politiky. A jsou potvrzením faktu, že světu vládnou zločinní psychopaté a jejich loutky…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

3 thoughts on “„Terorismus bílé nadvlády je dnes nejsmrtelnější hrozbou,“ prohlásil Biden (video)

  1. Možná by ten trotl měl pěkně poprosit, jestli by ho nevzali na exkurzi Kubánci.
    Mám pocit, že tam takové problémy namaj.
    Amíci v tom lítají jako nudle v bandě, po desetiletí afirmativních akcí, všemožného zvýhodňování Afroameričanů.
    Tavící kotlík prská, tak ještě pěkně přitopit pod kotel, ách jo.

  2. To opravdu nemá obdoby, že by nějaká rasa chtěla vyhladit sama sebe. Sklony k sebevraždě může mít jedinec s depresemi, či fanatická náboženská skupina, ale ne kmen, národ či celá rasa, i když je to třeba jen polovina voličstva a v některých státech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.