Muslimka žijící ve Švédsku prosí: „Deportujte mého kriminálního syna“

Jak potvrzuje i matka jednoho z muslimských kriminálníků, členů gangů, mezi nimiž aktuálně probíhají již několikadenní krvavé potyčky, tak ve Švédsku si mohou dovolit to, co by si v jejich domovské zemi nikdy dovolit nemohli.

Muslimka si uvědomuje, že život v gangu znamená v lepším případě kriminál či v tom horším smrt jejího syna. Švédsko ovšem většinou nechává gangy žít si tak nějak svým vlastním životem, ostatně, nelegální prodej drog je v zemi považován za významného tahouna švédské ekonomiky. Pokud nedojde k vraždě, policie se často záměrně dívá jinam…

Padesátiletá Fatima z göteborgského ghetta Angered chce, aby Švédsko deportovalo jejího syna a další zločince.

„Můžete deportovat mého syna. Jsem první, kdo podepsal ten papír u soudu,“ řekla Fatima. I když její syn není usvědčen z žádného zločinu, je si jistá, že je zločinec a pracuje pro zločinecké gangy v této oblasti.

Fatima věří, že deportace je nejúčinnější způsob, jak zastavit zločin. Protože ve svých domovských zemích se zločinci již nemohou chovat, jak chtějí, jako ve Švédsku.

„Pak by došlo ke změně. Jsem si tím jistá,“ řekla  Fatima.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Muslimka žijící ve Švédsku prosí: „Deportujte mého kriminálního syna“

  1. On Mohmed dobře věděl, že zdivočelí Arabové potřebují řád a disciplínu, a tak vytvořil ideologii jim šitou na míru. Ovšem do vyspělých zemí ta ideologie ani její vyznavači nepatří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout