Francie: Za pokřiku „Allahu akbar“ se vrhl muslim na policistu a pokusil se ho ubodat, incident se podařilo natočit (video)

Francie: Za pokřiku „Allahu akbar“ se vrhl muslim na policistu a pokusil se ho ubodat, incident se podařilo natočit (video)

Není dne, aby nedošlo ve Francii k nějaké té vraždě či napadení policisty, velmi často pak dochází k tomu, že muslim či celý muslimský gang vtrhne přímo na policejní stanici a tam začne řádit. Policejní stanice mají muslimové ve Francii prostě stále víc v oblibě, proto není divu, že když se jistý Palestinec pokusil u jedné takové stanice policistu ubodat, podařilo se útok dokonce natočit.

Muž se údajně pokusil zabít policistu včera dopoledne u policejní stanice ve čtvrti Mamoudzou v Mayotte.

Jedinci je něco přes čtyřicet. Jedná se o Palestince, který mluví pouze anglicky. Útočník  několikrát vykřikl „Alláhu Akbar“, než se pokusil napadnout policistu nožem. Byl zatčen poté, co byl omráčen. Probíhá vyšetřování. Policista byl v šoku přijat do nemocnice.

Palestinec se údajně pokusil vstoupit na policejní stanici hlavní bránou, než napadl policistu.

Na video celého incidentu se můžete podívat níže:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Za pokřiku „Allahu akbar“ se vrhl muslim na policistu a pokusil se ho ubodat, incident se podařilo natočit (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout