Důstojník Bundeswehru: „Německá armáda by neměla šanci ani ve válce proti Ázerbájdžánu“

Důstojník Bundeswehru: „Německá armáda by neměla šanci ani ve válce proti Ázerbájdžánu“

Zřejmě podobně tristní stav, jako v německé armádě, bude i v jiných armádách zemí EU. Leyenová, která byla „odložena“ do funkce šéfky EK právě z postu německé ministryně obrany, má na tristním stavu německé armády nemalou zásluhu. Pokud by se německá armáda neubránila ani Ázerbájdžánu, co tak džihádistické armádě, kterou si sami Němci na své území nasadili? Je snad toto vše záměr právě proto, aby byla jednou, až si budou muslimové zemi přebírat, armáda zcela bezbranná?

Bundeswehr se od roku 2013, kdy byly v armádě zavedeny kvóty pro ženy, stává stále více obětí restrukturalizace, nejprve díky Uschi flinten, která byla chválena i v Bruselu, kde pak sama skončila. Ta se více zabývala uniformami, zpěvníkem, školkami, předpisy o pracovní době, rodičovskou dovolenou a jmény kasáren. Tu pak následovala Annegret, která je stejně neschopná jako její předchůdkyně, ale navíc se ještě zasazuje o rozpuštění elitní jednotky „KSK“.

Bundeswehr se zdá být spíše barevnou armádou, přátelskou k rodinám, kde pancíř a obrana hrají menší roli, a proto téměř  nemají operační dopravní letadla, ponorky a lodě, vrtulníky a tanky, nemluvě o funkčních puškách. Armáda má zastaralý materiál a problémy při pořizování nového vybavení, to platí i pro drony, které jsou pozadu za nejnovějšími technologiemi, ale jsou přinejmenším dostatečné pro pozorování a průzkum.

Podle analýzy think tanku GIDS Bundeswehru není Německo vybaveno  stále složitější technologií pro útoky s bojovými drony. Experti z hamburského think tanku zkoumali mezinárodní trh a průběh bojů v okolí Náhorního Karabachu, kde Ázerbájdžán loni vojensky porazil Arménii pomocí dronů.

„Řečeno velmi drasticky: kdyby Bundeswehr musel v tomto konkrétním konfliktu bojovat proti Ázerbájdžánu, těžko by měl šanci,“ říká podplukovník Michael Karl, expert GIDS na moderní válku a nové technologie. „Se zbraňovým systémem, který byl použit, jako jsou bojové drony, bychom nebyli schopni se dostatečně bránit. Nedostatek vojenské protivzdušné obrany by byl naší zkázou.“

Tak hlavní je, že díky Uschi mají v bundeswehru dostatek uniforem pro těhotné, mateřských školek i nové bojové písně. Ostatně, třeba by mohli zkusit nepřítele zahánět zpěvem. V minulosti se to již osvědčilo.

Pokud je tato analýza známa stovkám buněk islámských radikálů, které se na území Německa nachází, ale i všem jejich sympatizantům, jejichž počty jdou do milionů, pak mají jistotu, že boj o chalífát nebude dlouhý. Nakonec, nebyl právě to záměr likvidace nejen německé armády??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Důstojník Bundeswehru: „Německá armáda by neměla šanci ani ve válce proti Ázerbájdžánu“

  1. Nejspíše ano, oslabení armády je součást rušení národních států a zejména Německa. Až se vlády ujmou mlslimové, bude se intenzivně zbrojit jak v Turecku. To ale velmi nebezpečné pro sousedy, včetně nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout