Pašerácká loď byla poté, co v Itálii vylodila 415 Afričanů, zablokována v další cestě

Pašerácká loď byla poté, co v Itálii vylodila 415 Afričanů, zablokována v další cestě

Jde o loď přesně té neziskovky, která dostala čestné občanství Palerma. Jak je vidět, jsou názory palermského starosty Orlanda zcela odlišné od názorů italské pobřežní stráže, která má s invazisty denně co do činění. Zatímco vila starosty je dobře hlídána a on sám má 24 hodin denně ochranku, běžní obyvatelé Itálie musí stále častěji čelit skutečnosti, že se Itálie postupně mění na Afriku.

Toto byla první letošní mise Sea-Eye 4. Italská pobřežní stráž v pátek zablokovala  pašeráckou loď  patřící německé neziskovce Sea-Eye v přístavu Palermo na Sicílii za nedodržování bezpečnostních pravidel, oznámili v sobotu (5. června).

Pašerácká loď německé organizace kotvila v přístavu Palermo poté, co vylodila 415 Afričanů v sicilském přístavu Pozzallo a dodržovala karanténní období stanovené zdravotnickými orgány. Německá neziskovka v sobotním prohlášení pro agenturu AFP rozhodnutí italských úřadů odsoudila. “Stejně jako u jiných civilních záchranných lodí se nyní odvolávají na stejné technické důvody, aby se ukončily mise Sea-Eye 4,” bědovala.

Vloni se podařilo jinou loď německé neziskovky –  Sea Watch – blokovat dokonce několik měsíců, takže uvidíme, jak dlouho  se blokáda vydaří nyní.

Je paradox, že záhy poté, co vedení této vysoce ziskové neziskovky získalo čestné občanství Palerma, došlo na blokádu jejich největší lodi ze strany italské pobřežní stráže. Nedali tím i nepřímo najevo, co si o počinu palermského starosty myslí???

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Pašerácká loď byla poté, co v Itálii vylodila 415 Afričanů, zablokována v další cestě

  1. V Itálii je poněkud chaos. Starostové si dělají co chtějí, policie, soudci, neziskovky, mafiáni, migranti, politici, vláda …. , vytratil se zákon, a rovnost před zákonem, z provozovaného dvojího metru se stává standart a dává vznik onomu chaosu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.