Afghánistán: Muž z Velké Británie dostal trest více než 5 let vězení za prodej alkoholu

Afghánistán: Muž z Velké Británie dostal trest více než 5 let vězení za prodej alkoholu

Zatímco v evropských zemích se muslimům toleruje paralelní právní systém a zavírají se oči nad porušováním zákonů evropských, v zemích, kde vládne šaría, nemůže nemuslim podobnou benevolenci nikdy očekávat.

Možná si nyní řeknete, že tak je to správně. Porušil právo šaría, které je platné v Afghánistánu, tak musí pykat. A máte pravdu. Jenže dnes už se i evropské soudy začínají stále více blížit právě právu šaría, přičemž postupná islamizace jednotlivých zemí znamená, že i tam jednou na šaríju se vším všudy dojde.

Je třeba si uvědomit, že muslimové si s sebou nesou i svůj vlastní právní systém, který hodlají v islamizovaných zemích zavádět tak, jako se to děje všude ve světě. Tedy Evropanů se něco podobného týká víc, než si kdo myslí, především pak našich dětí a vnoučat, které se v případě pokračování stejného stylu politiky EU zavádění práva šaría, jemuž se již pozvolna přizpůsobují i evropské soudy,  jednou dočkají.

Britský občan, který v Afghánistánu prodával alkoholické nápoje, byl odsouzen k 5,4 roku vězení, potvrdil afghánský nejvyšší soud.

Podle Ahmada Fahima Qawima, mluvčího Nejvyššího soudu v Afghánistánu, vyhlásil zvláštní soud pro boj proti narkotikům 5,4 roku vězení pro britského občana, který v Kábulu dodával alkoholické nápoje a před několika týdny byl zadržen.

Zločinec je podezřelý z prodeje více než 1200 litrů alkoholických nápojů v Afghánistánu.

Muž nerespektoval zákon, který říká, že dodávky a pití alkoholických nápojů jsou v Afghánistánu zakázány a jsou považovány za porušení islámského práva šaría, nicméně se s nimi i přesto obchoduje na černém trhu ve velkém objemu.

A na závěr jen pro srovnání:

Věznice ve Švédsku:

ASAP Rocky: Sweden prison boss defends jail conditions - BBC News

Afghánské vězení:

Offiziere.ch | Security Policy – Armed Forces – Media | Page 14
umíte si představit více než 5 let zde??
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Afghánistán: Muž z Velké Británie dostal trest více než 5 let vězení za prodej alkoholu

  1. Přes to se snaží EU levice zákonům šaria přiblížit a zavést je. A že těch zákazů je, namátkou alkohol, cigarety, neposlušnost a rouhání, lehký oděv, neposlušnost a odmlouvání žen, zobrazování svatých, projevy jiných názorů, a svoboda a demokracie.

  2. Tak ,jestli porušil jejich zákony ,tak dostal trest.Nesmyslný ,ale podle jejich zákonů.Tak by měly postupovat orgány i v Evropě,porušíš naše zákony ,počítej s trestem ❗❗❗

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout