Státní železniční společnost v německém Mannheimu vypravila protestujícím mohamedánům speciální vlak (video)

Státní železniční společnost v německém Mannheimu vypravila protestujícím mohamedánům speciální vlak (video)

Nutno podotknout, že tento spoj nebyl vypraven nějakou soukromou firmou, vedenou muslimy. Ne, jednalo se o firmu se státním podílem, tedy německý stát přispěl na demonstrace, na nichž se pokřikovalo: „Allahu akbar!“

Dne 15. května 2021 se společnost Rhein-Neckar-Verkehr GmbH v Mannheimu rozhodla podpořit jedno z několika celostátních propalestinských shromáždění vypravením speciálního vlakového spoje. Státní společnost s těsnými vazbami na město a policii měla všude vystavené palestinské vlajky. Vlak byl určen čistě pro fanoušky a bylo na něm uvedeno, že je mimo provoz. Tedy šlo o linku určenou výhradně pro muslimy, kteří řádili v ulicích města.

Když vystoupili, demonstranti agresivně křičeli: „Alláhu akbar“. Tisková kancelář Rhein-Neckar-Verkehr GmbH nebyla v tomto ohledu k zastižení. Islámské shromáždění prokazatelně dostává státní sympatie a finanční podporu. Za celou dobu, co probíhají až statisícové demonstrace proti covidovým restrikcím, se nenašlo jediné město, kde by byl pro tento účel vypraven speciální vlak, což ostatně platí i pro jakékoli jiné antisystémové demonstrace. Jakmile však demonstrují mohamedáni, je třeba jim vyjít maximálně vstříc….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Státní železniční společnost v německém Mannheimu vypravila protestujícím mohamedánům speciální vlak (video)

  1. Těch důkazů na záměr vlády is lamizovat Německo je skutečně nepřeberně. Především západ Německa by se rád stal všemocným s pomocí Al aha a za 100 let tak možná nebude žádná EU, ale jeden velký Germanistán.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout