Švédsko: Mustafa znásilnil dvanáctiletou dívku na školní toaletě, po činu jí dal vibrátor

Švédsko: Mustafa znásilnil dvanáctiletou dívku na školní toaletě, po činu jí dal vibrátor

S kvótami na barevné, které nyní určuje i EU, se zřejmě snaží vypořádat také multikulturní Švédsko. Nebo se jednoduše jedná o přesvědčení ředitele školy, který možná i rád zaměstnal chlípného džihádistu coby školního asistenta. Sice není ze zdrojů příliš patrné, co má to takový „studentský asistent“ na základní škole ve Švédsku vlastně na práci, Mustafa si však svoji „činnost“ ve škole vysvětlil po svém…

Každopádně nejde o první případ, kdy někde na západě vpustili mezi děti muslimského predátora. A buďme upřímní, vcelku se všichni pedofilové bez rozdílu vyznání snaží nějak mezi děti dostat. S tím rozdílem, že v  islámu, kde není pedofilie nijak ostrakizována, je dokonce považována za normální. Pokud byl pedofil Mohamed, tak proč ne jeho následovníci???

30letý Mustafa z Malmö byl odsouzen do vězení poté, co znásilnil 12letou dívku na školním záchodě. Na škole pracoval Mustafa jako studentský asistent.

30letý muž byl odsouzen ke třem letům a osmi měsícům vězení za sexuální zneužívání dítěte, sexuální napadení a znásilnění. Trestné činy byly spáchány v listopadu a prosinci 2020. Mustafa dal dívce po znásilnění vibrátor.

Oběti podle rozsudku zaplatí také odškodné 165 000 švédských korun.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko: Mustafa znásilnil dvanáctiletou dívku na školní toaletě, po činu jí dal vibrátor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout