Profesorovi, který v Rakousku zveřejnil mapku islámu, vyhrožují mohamedáni smrtí

Profesorovi, který v Rakousku zveřejnil mapku islámu, vyhrožují mohamedáni smrtí

Jak jste si mohli už zde přečíst, tak islamizace Rakouska nyní získala dokonce grafické ztvárnění v podobě mapky, na níž jsou vyobrazeny radikální islámské spolky. Mapka zcela jasně odhaluje to, co většině Rakušanů zřejmě dosud unikalo: země je islamizována možná víc, než mnoho lidí jen tušilo.

Islamizace jakéhokoli území má mít i jistou posloupnost a zveřejnění podobných dat může původní Rakušany, kteří se většinově nachází v pozici “pomalu vařené žáby” náhle probudit a oni sami si uvědomí, že voda, v níž se nachází, je již blízko bodu varu. To je ovšem pro muslimy zcela kontraproduktivní, protože takové probuzení by se mohlo projevit například u voleb. Proto se také rozhodli profesora, který mapku vytvořil, žalovat. A nejen to, profesor čelí fatvě, tedy výhružkami smrtí…

Muslimská mládež Rakouska chce podat žalobu proti “mapě islámu”, kterou prosazuje ministryně pro integraci Susanne Raabová. Iniciátor mapy, profesor Ednan Aslan z Vídeňské univerzity, říká, že je nyní pod policejní ochranou kvůli hrozbám.

“Dokumentační centrum pro politický islám ve čtvrtek představilo mapu některých muslimských organizací a náboženských komunit v Rakousku, včetně některých v Severním Tyrolsku. Bylo zaznamenáno více než 600 takových zařízení. Tato kriminalizace muslimského života musí být co nejdříve zastavena a mapa islámu odpojena,” uvedla muslimská mládež v prohlášení.

Muslimská mládež kritizovala porušování osobních a soukromých práv institucí a soukromých osob. Mluvčí uvedla, že právník organizace v současné době zvažuje, jaké kroky podniknout.

Iniciátor mapy, vídeňský profesor islámské náboženské výchovy Ednan Aslan, považuje svůj přístup za právně správný. “Odborníci, kteří mi radili, to nevidí jako problém, protože mohu ospravedlnit vědecké účely, pro které tato data používám,” obhajoval Aslan zveřejnění adres. Poukazuje také na to, že použité adresy jsou rovněž veřejně dostupné v rejstříku sdružení.

Také uvedl, že byl pod policejní ochranou po výhrůžkách v důsledku prezentace karty. Už proti němu bylo namířeno mnoho hrozeb, ale nedávné útoky jsou velmi znepokojivé.

Na závěr jen podotýkám, že ve všech evropských zemích se skutečné počty muslimů záměrně velmi podsazují, což má za účel “uspat” původní obyvatelstvo, které si tak vůbec neuvědomuje, jaká je skutečná situace. Nakonec, přes  600 radikálních islámských spolků a organizací (většinou napojených na Muslimské bratrstvo, Hamás, Hizb ut Tahrir apod.) v zemi, která je malá jako Rakousko (9 mil. obyvatel), je více než alarmující…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Profesorovi, který v Rakousku zveřejnil mapku islámu, vyhrožují mohamedáni smrtí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.