Přístav Calais: 100 vetřelců se pokusilo dostat přes plot, řidič kamionu byl zraněn

Přístav Calais: 100 vetřelců se pokusilo dostat přes plot, řidič kamionu byl zraněn

Z Calais se soustavně snaží dostat vetřelci do Velké Británie, ostatně, dokonce i přes Brexit je země k invazistům docela vstřícná, takže většinu z nich čeká ubytování v mnohdy luxusních hotelích…

Hektická noc se odehrála v přístavu, když se stovka invazistů pokusila vstoupit do jeho prostor přestřihnutím plotu na staveništi přístavu Calais, ke kterému neměli přístup. Ilegálové také instalovali dřevěná prkna a odpadky přes přístavní okruh ve snaze zablokovat nákladní automobily.

Ilegálové stříleli a jeden řidič kamionu byl zraněn. Byl převezen do nemocnice v Calais. Kromě toho bylo poškozeno tucet  vozidel, uvedla prefektura Pas-de-Calais. Policie rychle zasáhla, když vetřelci zaznamenali, že se blíží policie, tak uprchli, takže nedošlo k žádnému zatčení. Situace se zklidnila kolem 4. hodiny ráno. Trajektová doprava nebyla narušena.

Na straně Detroit Ports Operating Corporation (SEPD) dominuje zášť: „Není to v pořádku… Děje se to opakovaně, už toho máme dost, reagoval Jean-Marc Puissesseau, jeho prezident. Nestojí za to snažit se, pokud za námi stojí znečištěný kamion, zničený ilegály, kteří nejsou zastaveni!

Situace tak očividně není řešena a nikdo se ani nesnaží invazisty na jejich cestě zastavit či alespoň účinně ohlídat přístav. A to lze předpokládat, že situace bude během příštích týdnů a měsíců ještě horší, neboť invaze ze všech směrů (Řecko, Itálie, Španělsko), nabývá na síle…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Přístav Calais: 100 vetřelců se pokusilo dostat přes plot, řidič kamionu byl zraněn

  1. Po Francii i Británii běhají střelci a nožíři svobodně, ale řidiče kamionu za vlastnictví pepřového spreje zavřou. I nečinnost policie a její obavy vyšetřovat cizince vytváří nespravedlnost, daná politikou multikulturalismu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout