Muslimové nutili Němku k prostituci a znásilňovali ji, ta ze zoufalství vyskočila z okna a těžce se zranila

Muslimové nutili Němku k prostituci a znásilňovali ji, ta ze zoufalství vyskočila z okna a těžce se zranila

Co všechno se bude muset stát, než si Evropanky uvědomí, že pro muslimské vetřelce jsou pouhými otrokyněmi? Zcela bezcennými, jejichž život pro ně nemá sebemenší cenu. A  když už, tak jen coby zboží či věci k použití. Znásilňuje-li muslim nemuslimku, tak tím následuje činů jejich lžiproroka Mohameda, který při dobývání území znásilňoval a bral si otrokyně z řad nemuslimských žen a dívek.

Dokonce i Korán tak muslimy nabádá, aby dělali na území, které dobývají, totéž. Proto je jasné, že s přibývajícím počtem muslimů v Evropě roste i počet znásilnění. A proč občas takové otrokyně nevyužít k vlastnímu finančnímu prospěchu?

Im zweiten Stock dieses Hauses in Bielefeld war die Frau (27) eingesperrt. Aus Verzweiflung stürzte sie sich aus dem Fenster
zoufalá žena vyskočila ze 2. patra tohoto domu

Na druhou stranu je zde žena, která se skutečně prostitucí živila a mohla počítat s tím, že jen tak nebude mít možnost tuto „práci“, kterou už dávno nevykonávala dobrovolně, opustit…

Nakonec utrápená oběť vyskočila z druhého patra domu. Jak zoufalá ta žena musela být?

U krajského soudu v Bielefeldu začal ve středu proces s brutálním případem nucené prostituce, obchodování s lidmi, zbavení osobní svobody a ublížení na zdraví. Čtyři mladí muži (všichni 21) jsou obviněni ze všech uvedených činů.

Několik měsíců muži nutili mladou ženu k prostituci proti její vůli, znásilňovali ji, vyhrožovali jí, zamkli ji a inkasovali celý poplatek za pohlavní styk od zákazníků (nejméně 20 000 eur).

Podle obžaloby začalo mučednictví Nelli S. (27) v létě 2019. Mladá žena pracovala nějakou dobu jako prostitutka, když se zamilovala do mladého muže. Navrhl jí, aby pracovala pro něho. Z lásky souhlasila.

Faik X. (21) soll die junge Frau verkauft haben.
Turek Faik X. mladou ženu prodal dalším muslimům

Její nový „přítel“ zveřejnil sexuální reklamy na internetu a také přivedl do sexuálního byznysu kamaráda. Žena pak musela předat  výdělek v plné výši, sama si nesměla nechat žádné peníze

Když chtěla Nelli S. v určitém okamžiku opustit tento podnik, bylo jí nejprve vyhrožováno a později byla prodána dalším dvěma mužům za 5 000 eur. Zoufalá žena jim utekla, ale po dvou týdnech ji vystopovali.

Pak ji její noví majitelé údajně zbili, vyhrožovali jí pistolí a zamkli ji v bytě. Druhý den ráno vyskočila z okna v obývacím pokoji a utrpěla život ohrožující zranění.

Soud pokračuje. Verdikt by měl být znám 24. června

Titulek: Memet O., jeden z jejích věznitelů…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Muslimové nutili Němku k prostituci a znásilňovali ji, ta ze zoufalství vyskočila z okna a těžce se zranila

  1. Na jednu stranu, proč by se měl člověk zabývat nějakým náboženstvím, které ho nezajímá, na druhé straně, polo is lamske zemi, je dobré znát ideologii a metody nepřítele, pokud chce člověk přežít a žít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout