Občanská válka ve Francii už začala, za 3 měsíce bylo zraněno 727 policistů

Občanská válka ve Francii už začala, za 3 měsíce bylo zraněno 727 policistů

Denně dochází ve Francii na různých místech k muslimským nepokojům. Politicky korektně se vše svádí na jakési fiktivní islamisty, přitom jde jednoduše o muslimy. I ten, kdo se nepokojů neúčastní, s nimi zpravidla souhlasí. Muslimská komunita dává takto najevo, že si Francii přebírá. Od islámských radikálů z ISIS i Al Kajdy zní výzvy k útokům na káfiry, především pak na policii a armádu. K útokům tak dochází stále častěji, i když nejsou jejich následky vždy fatální.

Výzvy generálů Macronovi nepadly na úrodnou půdu a jeho vláda je tak se svojí bagatelizaci stavu, v jakém se Francie nachází, zcela osamělá. Výzvu podpořila jak Marine le Pen, kterou se příští rok chystá volit více než 60% policistů, tak pařížská starostka či významný ústavní právník. K nim se začali přidávat další představitelé armády a policie.

Právě řadoví policisté pociťují stávající situaci nejvíc a vzhledem k obrovskému počtu zraněných policistů je nasnadě, že válka se už ve Francii vede, zatím jsou to muslimové versus policie. Ostatně, nepokoje jsou vyvolávány právě s úmyslem dostat na dané místo policisty a na ně pak zaútočit.

Jen v prvním čtvrtletí roku 2021 policie napočítala 727 policistů zraněných či zabitých při policejních operacích. Podle Národní observatoře kriminality bylo v loňském roce při misích zraněno 8719 policistů a četníků. To je jako by pachatelé ve Francii zranili či zabili téměř každou hodinu jednoho policistu. Zároveň zahynulo jedenáct příslušníků bezpečnostních sil.

Situace je vyhrocená a už nyní předpovídám, že nejpozději do konce června skutečně dojde ve Francii k puči s cílem odstranit Macrona, který odmítá radikálnější prostředky řešení stávajícího stavu francouzské společnosti. Jenže jinak než radikální cestou se problémy v zemi, kde zuří válka s islámem, nevyřeší…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Občanská válka ve Francii už začala, za 3 měsíce bylo zraněno 727 policistů

  1. Že by se bílý heterosexuální muž opravdu naštval ? Tady to ale nejde dělat polovičatě, buď vše, nebo nic. Veřejnost je ale divná, když se 84 % nelíbí násilí is lamistů, proč volili Macrona (?) , možná proto, že sami voliči nevědí co chtějí. Asi jako u nás, násilí a is lam se lidem nelíbí, ale budou volit Piráty dovážející mlslimy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout