Na přeplněných Kanárských ostrovech došlo opět k potyčkám mezi invazisty, 10 Afričanů bylo zatčeno (video)

Na přeplněných Kanárských ostrovech došlo opět k potyčkám mezi invazisty, 10 Afričanů bylo zatčeno (video)

Nejen do Itálie, ale také na Kanárské ostrovy denně připlouvají desítky až stovky Afričanů. V případě, že o sobě tvrdí, že jsou nezletilí, jsou ubytováni v hotelích, nicméně dospělí jsou umístěni do některého z k tomuto účelu vybudovaných táborů. Tam pak mezi invazisty velmi často dochází k potyčkám, zejména pak mezi Araby a černochy.

Nedávno jsem zde psala o jedné takové větší rvačce na nože, kdy došlo i k mnoha zraněním. Nicméně i poté se již tak vyhrocená situace příliš nezlepšila a průběžně je policie volána k dalším a dalším rvačkám. K jedné větší potyčce došlo před pár dny.

Policie byla přivolána na místo rvačky mezi nelegálními vetřelci ve stanovém táboře Las Canteras na Tenerife. Jak uvedla místní policie, během policejní operace bylo spoutáno deset „hledačů ochrany“.

Mezitím dorazilo na největší ostrov Kanárských ostrovů dalších 55 Afričanů. Loď se nacházela v poledne dvě míle od přístavu Marina San Miguel. Námořní záchranná loď pak doprovodila loď do přístavu Los Cristianos.

Další dvě lodě s 61 obyvateli ze subsaharské Afriky jsou stále  ve vodách u Ostrova Gran Canaria. Jedna z nich prý včera opustila Dakhlu s 39 Afričany na palubě a druhá vyplula z Cabo Bojadoru s dalšími 22 lidmi…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Na přeplněných Kanárských ostrovech došlo opět k potyčkám mezi invazisty, 10 Afričanů bylo zatčeno (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout