Maročan se vloupal do bytu Italky a pokusil se ji znásilnit; jiný Afričan, který se vloupal do bytu mladé Francouzky, znásilnění dokonal

Maročan se vloupal do bytu Italky a pokusil se ji znásilnit; jiný Afričan, který se vloupal do bytu mladé Francouzky, znásilnění dokonal

Na podobné případy, kdy se kriminální muslimský vetřelec vloupá do bytu či domu a napadne majitele, lze v multikulturně obohacovaných zemích narazit poměrně často.  Na prvním případě, který se nijak zvlášť nevymyká jiným, mne zaujal zejména fakt, že násilník nebyl umístěn do vazby a to ani přesto, že se jedná o recidivistu. Ve druhém případě, kdy byla mladá dívka obětí znásilnění, už vazba uvalena byla.

Zaklepal na dveře a předstíral, že je soused, přičemž požádal o drink. Pak majitelku bytu  popadl a strčil dovnitř, znehybnil ji, začal ji líbat na krk a pokusil se ji znásilnit. Oběť se však dokázala násilnému Arabovi ubránit, takže k nejhoršímu nakonec nedošlo. Ženě se podařilo útočníka vytlačit ze dveří a zavolat karabiniéry.

Soudce potvrdil zatčení 31letého Maročana, který je již znám orgánům činným v trestním řízení a obviněn z pokusu o sexuální napadení. Cizinec, u nějž bylo také nalezeno osm gramů kokainu, byl umístěn do domácího vězení v domě jeho bratra.

K incidentu došlo ve středu v budově ve vesničce Rivara di San Felice, kam Maročan zřejmě odjel navštívit několik přátel.

Tolik tedy k incidentu, k němuž došlo v Itálii. Zde mne velmi zaráží fakt, že vetřelec nebyl umístěn do vazby, ale má uloženo pouze domácí vězení (pravděpodobně s náramkem na noze či ruce). Na druhou stranu to jen může potvrdit fakt, že už jsou jednoduše vazební věznice přeplněné či se tak už předem ukazuje, k jakému verdiktu bude směřovat soud v této věci. Skončí tento recidivista s podmínkou nebo v péči psychiatra??

K mnohem horšímu případu ovšem došlo už 1. května ve francouzském Bordeaux, kde se vloupal Kamerunec do studentského bytu osmnáctileté Francouzky. Ta se černochovi, bohužel, neubránila, znásilnění tak bylo dokonáno. V tomto případě byl pachatel umístěn do vazby.

K tomuto případu už jen dodávám, že právě včera jsem zde zveřejnila článek o tom, že Bordeaux si žádá více multikulturního obohacení, proto město uzavřelo dohodu s jednou z pašeráckých neziskovek, která bude do tohoto už tak notně obohacovaného města dodávat další Afričany. Místní ženy se tak skutečně mají nač „těšit“….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Maročan se vloupal do bytu Italky a pokusil se ji znásilnit; jiný Afričan, který se vloupal do bytu mladé Francouzky, znásilnění dokonal

  1. Města u nás, kde povládnou Piráti se mají na co těšit, ovšem taková pani Žilková bude asi nadšená, když zatoužila po exotickém samci, a asi se k ní mnoho děvčat a žen přidá … (?)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout