Kam až zajde chystaná cenzura internetu, kterou zavádí Sorosovy loutky?

Kam až zajde chystaná cenzura internetu, kterou zavádí Sorosovy loutky?

Musím říct, že nejskloňovanějším jménem českého politika na všech možných evropských alternativách je v poslední době jméno Věry Jourové (ANO). A vždy jde v závěsu za tímto jménem i jméno Soros. Náhoda? Samozřejmě ne. V souvislosti s nastupující cenzurou, jejíž je právě tato zástupkyně ČR v EK symbolem, nyní na všech alternativách bijí na poplach.

Nikdo totiž neví, jak daleko až cenzura hodlá zajít. V souvislosti s tím doporučuji všem, kdo umí anglicky, si poslechnout přednášku Sorose. Na ní hovoří ke svým poplatným ovečkám z Evropské komise právě na ono ožehavé téma cenzury. A jak všichni víme, právě jemu jsou trnem v oku pravdivé informace o tom, co zvládá dělat multikulturalismus v západoevropských zemích. Právě jeho neziskovky patří k hlavním sponzorům muslimské invaze do Evropy. A jsou to právě evropské politické loutky, kdo jeho instrukce dlouhodobě bezezbytku plní.

Je zřejmé, že tlak EU na zpřísnění nenávistných projevů je dlouhodobým cílem George Sorose a jeho Nadace otevřené společnosti (Sorosova OSF je největší sponzor promigračních neziskovek v celé EU). Téměř před deseti lety pronesl projev o potřebě regulovat nenávistné projevy a jeho vliv v Bruselu je velký.

Evropská unie se chystá rozšířit svůj seznam potenciálních verbálních trestných činů a zahrnout nenávistné projevy šířené na různých internetových platformách, ale to, co EU ve skutečnosti definuje jako nenávistné projevy, by mohlo vést především ke kriminalizaci prohlášení kritických k masové muslimské invazi, islámu a multikulturalismu.

Komisař EU pro spravedlnost Didier Reynders tento týden oznámil, že Komise brzy předloží návrh na standardizaci právních předpisů o obtěžování a nenávisti na internetu v celém bloku. Až dosud byly tyto záležitosti v kompetenci jednotlivých států.

Jak komise uvedla v loňském roce, zákon by měl stanovit sankce za všechny údajně nenávistné zprávy na webu, a to nejen za ty, které podporují terorismus, ale také za prohlášení týkající se rasy, náboženství nebo sexuální orientace.

Chápete tedy, že to znamená konec kritiky rasistické organizace BLM, nenávistné islámské ideologie, invaze islámských teroristů do Evropy a zvyšující se kriminality v souvislosti právě se zmíněnou invazí?

Brusel také snaží kontrolovat velké internetové společnosti, jako jsou Facebook, Twitter a Google. Již v roce 2018 se tyto společnosti zavázaly bojovat proti xenofobnímu obsahu a dezinformacím, což se podle kritiků rovná masové cenzuře. Tyto společnosti nyní zaměstnávají celé armády zaměstnanců, kteří mažou příspěvky označené jako nevhodné 24 hodin denně. Ovšem už nyní je vidět, že cenzurují jen jednostranně, jen oni určují co je povolené a co ne…

Nyní má být podle Jourové stanovena jednotná šablona, podle níž se bude v celé EU postupovat jednotně. Takže zkritizujete u nás třeba vítačskou politiku německých Zelených (kteří už budou v té době vládnout), pro Švédy genocidní politiku švédské vlády či ochotu současné italské vlády vpouštět denně stovky až tisíce džihádistů do Evropy? Pak můžete být zažalováni přímo těmito vládami či jejich zástupci…

Nikdo neví, kam až cenzura zajde, zatím se zdá, že docela daleko. Nelze tak než doufat, že se najde alespoň jedna země, která tyto šílené plány zastaví. Jinak by to znamenalo prakticky absolutní likvidaci alternativních médií v EU a tím i všech opozičních hlasů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Kam až zajde chystaná cenzura internetu, kterou zavádí Sorosovy loutky?

  1. Tipnite si,aký pôvod má Jourová… a mnoho ďalších nikým nevolených a všemocných eurobyrokratov na všetkých úrovniach /jeden príklad za všetkých: Šefčovič/ a len formálne volených europoslancov /len za Slovensko ich v Štrasburgu sedí minimálne 8/ . Tento pôvod je pri výbere do funkcie, resp. pri zaradení na kandidátku ak aj nie podmienkou, tak určite veľkou výhodou.

  2. Takový krok by byl proti ústavě ČR, jež nepřipouští cenzuru a zajišťuje naše právo šířit informace u nás i za hranicemi. To by měl někdo naší vládě a poslancům vysvětlit, a v žádném případě nehlasovat v EU proti ústavě ČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout