Rakousko: Akční komunita, přidružená k vládní ÖVP, otevřela muslimskou modlitebnu v prostorách univerzity

Rakousko: Akční komunita, přidružená k vládní ÖVP, otevřela muslimskou modlitebnu v prostorách univerzity

Mnohé evropské vlády ve snaze získat si voliče si jen navenek hrají na „boj proti politickému islámu“, ve skutečnosti však zlehka pomáhají vlastní zemi islamizovat. Na tento fakt jsem už dávno před výzvou generálů upozorňovala v případě Francie a Macrona, úplně stejná situace je pak v Rakousku, kde vláda navenek předstírá „boj proti politickému islámu“, aby v reálu nekonala nic či dokonce dopomáhala vlastní zemi islamizovat. Nevěřte, že by globalisté dopustili, aby kdekoli vládl někdo, koho přímo neovládají a kdo nehraje podle jejich not. A pokud se už někdo takový do vlády dostane, daná vláda padne.

Prvním velkým „islámským“ skandálem současné rakouské vlády bylo asi před rokem zjištění, že jsou koaliční Zelení napojeni na radikální islámský spolek z Grazu, který byl oficiálně sponzorován Zelenými v čele s jejich bosenskou ministryní spravedlnosti. Dalo by se očekávat, že tento skandál, který byl jistě horší, než známější skandál „Ibiza“, způsobí pád vlády, nicméně ve skutečnosti došlo k tomu, že se jen zametl pod koberec.

Ostatně, Sorosův hoch Sebastian Kurz (mimo jiné i člen Aspen institutu) nebyl do vlády dosazen proto, aby jakkoli potíral islám, ale naopak, aby zemi pomohl nepostřehnutelně islamizovat. Proto mne neudivil další počin podpořený vládnoucí stranou, která je podobně „falešná“ jako mnoho jiných evropských vlád.

Alexander Soros, PhD on Twitter: "Great for my father and I too visit  Austrian Chancellor @SebastianKurz in #Munich to discuss the future of the  @ceu in #Austria and the importance of a
Geroge Soros, Sebastian Kurz a Alexander Soros

V tichosti a tajně byla tzv. „Místnost ticha“ na Vídeňské vysoké škole ekonomické a obchodní přeměněna na jakousi mini-mešitu. Z velké části je za to zodpovědný úředník Akčního společenství přidruženého k vládní ÖVP, které je také známé v islámských kruzích.

Ve videu „AG agent“ Ali Titiz hrdě líčí, jak přepracoval relaxační místnost ve školní budově: Relaxační místnost, která byla dříve otevřená studentům všech náboženství i ateistům se stala malou mešitou s modlitebními koberci a vizuální ochranou uprostřed univerzitního areálu. Je sporné, zda členové nemuslimové mohou prostor stále využívat nerušeně a zda muslimové informují ženy, aby se modlily mimo prostory.

Pro univerzitní znalce by těsné spojení mezi „Akční komunitou“ přidruženou k ÖVP a islamistickým sdružením „Mezikulturní studentské sdružení Vídeň (ISV)“ nemělo být novinkou: Před více než rokem se dostalo na veřejnost zjištění, že sdružení je připisováno hnutí „Milli Görüs“, které je pro radikalismus pod dozorem německé ústavní ochrany. To však – zdá se – v Rakousku nikomu nevadí. A už vůbec ne vládě, která tvrdí, že „potírá politický islám“.

K výše uvedenému bych ještě chtěla upozornit na to, že pod článkem v originále napsal do diskuze příspěvek i jeden z rakouských studentů univerzity. Příspěvek stojí za to, proto vám jej alespoň z větší části reprodukuji:

„Nedávno jsme s pár studenty navštívili tento pokoj a kvůli hrůze z přeměny  tichého pokoje na pokoj pro sektu některým z nás, kteří jsme si právě k jídlu zakoupili párky či sekanou a někteří z nás měli i pivo,  něco upadlo na úhledně položený  Islámský koberec. Měli jsme strach, aby nás při tom nikdo nepřistihl, pak jsme zpanikařili a rozložili malé zbytky „nehody“ pěkně a úhledně po celé místnosti ……..“

K tomu jen dodávám, že se nedivím, že se studentům přeměna univerzitní relaxační místnosti na mešitu nelíbila. Doufám, že jejich činu se chytí i další nemuslimští studenti a dají patřičně najevo, že místnost není žádná modlitebna, ale odpočívárna pro všechny bez rozdílu vyznání a původu…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Rakousko: Akční komunita, přidružená k vládní ÖVP, otevřela muslimskou modlitebnu v prostorách univerzity

  1. Rakousko s Kurtzem je vskutku zklamání. Ovšem globalistům nahrává podpora voličů, když je to v Rakousku půl na půl, není pak těžké jaksi „uměle“ přidat pár hlasů pro is lamským stranám. Kurtz to udělal chytře, to se musí nechat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout