Francie, Rakousko, Německo, Itálie – tisíce muslimů v ulicích ukazují, jak silně je islamizovaný Západ (videa)

Francie, Rakousko, Německo, Itálie – tisíce muslimů v ulicích ukazují, jak silně je islamizovaný Západ (videa)

O tom, že počty muslimů po celé Evropě velmi rychle rostou, dnes už snad nikdo nepochybuje. Současný izraelsko-palestinský konflikt a zároveň konec ramadánu  jasně ukazují, jak silně jsou už islamizována některá evropská města. Při uvedených příležitostech totiž vyrazily do ulic tisíce muslimů.

Společná pro všechny tyto akce – ať už se konaly kdekoli – byla benevolence ze strany represivních složek, které v některých místech jen o pár dnů dřív brutálně zakročily na demonstracích proti covid restrikcím, nicméně davy muslimů v ulicích nikomu nevadily.  Opět se tak projevil dvojí metr, na nějž zde velmi dlouho upozorňuji, a fakt, že o údajné zdraví zde skutečně nejde. Dál už není třeba slov, podívejte se sami, jak velké počty muslimů vyrazily do ulic některých islamizovaných měst:

Modlitba na oslavu konce ramadánu, Francie – Marseille:

Rakousko – Vídeň – protiizraelské protesty

Německo – Gelsenkirchen:

Itálie – Milano

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Francie, Rakousko, Německo, Itálie – tisíce muslimů v ulicích ukazují, jak silně je islamizovaný Západ (videa)

  1. Po vládě Talibanu přibudou další miliony do mlslimské armády v Evropě, kasárna tu již mají a Evropané jim staví další. Naprogramovaným univerzálním vojákům pak stačí jen rozkaz a půjdou do toho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout