Podívejte se, jak vetřelci na Lampeduse vyhazují jídlo do odpadků (video)

Podívejte se, jak vetřelci na Lampeduse vyhazují jídlo do odpadků (video)

Je vůbec potřeba toto komentovat? Ano, to mají být ti chudáci, o nichž zde stále hovoří stupidní sluníčkáři. Přitom se zpravidla jedná o džihádisty, kteří považují za povinnost káfirů jim sloužit. A do této povinnosti patří nejen kvalitní ubytování, ale také – podle jejich názoru – kvalitní halal strava. Oni sami sebe považují za nadřazené a jíst nebudou cokoli.

Uvědomují si italští politici, že miliony Italů nemají ani na ten žvanec, který ovšem arabský invazista vyhodí? Zřejmě to velmi dobře ví, nicméně na prvním místě jsou nyní všude invazisté z muslimských zemí, dobyvatelé, kterým italská vláda podobně, jako některé další, poníženě slouží. Doufají v nové voliče??

PS: Doporučuji vítat tuto verbež vepřovým…?

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Podívejte se, jak vetřelci na Lampeduse vyhazují jídlo do odpadků (video)

  1. Nepochybujem o tom,že vahhábistický islam nedovoľuje,aby moslimovia /a ich otroci/ nejedli mäso. V Saudskej Arábii /ktorá úspešne financuje a iniciuje túto verziu islamu po celom svete/ určite nenájdete jediného vegetariána a už vôbec nie vegána. Všetci bez výnimky tam musia jesť mäso, samozrejme halal – aj domorodci, aj zahraniční „hostia“ /vrátane futbalových trénerov a pod./ v getách. Tento osud pochopiteľne o pár rokov čaká aj väčšinu Európy, napríklad Lewis Hamilton sa bude musieť chtiac-nechtiac svojho vegánstva vzdať.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout