„Allahu akbar!“, také ve Švédistánu včera vyrazili do ulic mohamedáni (video)

„Allahu akbar!“, také ve Švédistánu včera vyrazili do ulic mohamedáni (video)

V těchto dnech je nejlépe vidět stupeň islamizace západoevropských zemí. Do ulic zejména větších měst totiž vyráží mohamedáni a protestují v reakci na izraelsko-palestinský konflikt.

Nejinak je tomu ve švédských městech, přičemž situace v této severské zemi naznačuje, že z původní země Vikingů se stává afroislámská výspa, jejíž situace se v ničem neliší od stavu francouzské společnosti. S tím rozdílem, že ve Švédsku se zatím neozvala žádná skupina obyvatel, která by na tristní situaci země hlasitě upozornila, tak jako tomu bylo v případě francouzských generálů.

V úterý se po celé zemi konalo několik palestinských demonstrací. Na nejexkluzivnější švédské ulici ve Stockholmu – Strandvägenu – vypukly rvačky, když se demonstranti přesunuli k izraelskému velvyslanectví, aby skandovali „Alláhu akbar“ a „rozdrtíme sionismus“. Na videích je vidět, jak se policie v ostrém kontrastu s rozhodným jednáním na  demonstracích proti covidovým omezením, drží při zemi.

Demonstrace Palestinců, ale i jiných muslimů, se konaly v Stockholmu, Göteborgu a Malmö, kde jsou zejména vidět velké davy lidí, kteří se pohybují s palestinskými vlajkami, pálí izraelské vlajky a zpívají arabsky.

Podle zpráv médií se ve Stockholmu údajně shromáždilo asi 400 lidí, přičemž před ambasádou vypukla rvačka. Demonstranti se údajně střetli s kolemjdoucími. Policie zatkla jednu osobu pro podezření z násilného odporu a násilí proti policistovi, ale úřady pečlivě dávaly jasně najevo, že celková situace je klidná.

Na rozdíl od demonstrací proti covidovým restrikcím, které se konaly v největších švédských městech, kde policie mlátila poklidné demonstrující obušky, stříkala je pepřovým sprejem a mnohé lidi zatkla – palestinským demonstracím bylo umožněno pokračovat bez podobného použití síly ze strany policie. Podle švédských státních médií policie demonstraci „rozpustila“. Uvedené videozáznamy však ukazují, že to není pravda – i když počet účastníků jasně porušuje stávající ve Švédsku platná covidová omezení, obecné shromáždění může pokračovat bez sebemenšího zásahu policie.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “„Allahu akbar!“, také ve Švédistánu včera vyrazili do ulic mohamedáni (video)

  1. Stojí za zmienku,že Izrael dlhé roky odmietal uznať „nezávislosť“ Kosova práve kvôli problémom s Palestínou, ale na nátlak USA tak urobil. Aj diplomatické styky s Bahrajnom, Spojenými arabskými emirátmi a niektorými ďalšimi štátmi „vybavil“ Trump /Saudská Arábia zatiaľ váha/.

  2. Ano, opět dvojí metr, přísnost na domorodce, vstřícnost k mlslimům. To skutečně nemá v historii obdoby, až na malé vyjímky (kdy ovšem vládci byli označeni za zrádce a často pak svrženi). Oni Švédští neomarxisté nepodporují is lam „jen“ doma, ale i ve světě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout