Africký drogový dealer: „Všichni v Itálii žijeme v sociálním bydlení zdarma, peníze z drog posíláme domů…“

Africký drogový dealer: „Všichni v Itálii žijeme v sociálním bydlení zdarma, peníze z drog posíláme domů…“

A to rozhodně není to nejhorší, co drogový dealer prohlásil. Jeho práce ho velmi těší, neboť jeho zákazníky jsou většinou italští zbohatlíci či tzv. „zlatá mládež“. Mnohé z jeho zákazníků drogy zničily, nejeden v důsledku braní drog zemřel. Zatímco pro běžné evropské dealery jsou důležité výhradně výdělky, přičemž smrt jejich klientů jim nejspíš žádnou obzvláštní radost nedělá (kdo by také chtěl přijít o zákazníka), tak afričtí drogoví dealeři se naopak z každého mrtvého káfira radují.  Zákazníků mají dost, za jednoho mrtvého najdou dva další. A mrtvý káfir, dobrý káfir.

„Rodiče drogových dealerů z Trentina jsou šťastní, protože nejenže od svých synů, žijících v Evropě, dostávají peníze na nákup domů a pozemků, ale také otráví evropské děti drogami.“
Místní noviny La Voce del Trentino vyzpovídaly severoafrického drogového dealera „Mohammeda“.

Stručně řečeno, rodiny asi 1000 zahraničních drogových dealerů, kteří obchodují jen v Trentinu a asi milionu dealerů, kteří obchodují v celé Itálii, si dobře uvědomují, že peníze, které přicházejí z Itálie do Afriky, pocházejí z trestné činnosti. Ale rodiny dealerů zůstávají k této skutečnosti lhostejné, protože – jak dealer často opakuje v rozhovoru – „nejdůležitější jsou peníze“.

Naopak, radují se, protože vyděláváním peněz také poškozují nevěřící. Poškozují jejich zdraví či je přímo zabíjí.

Severoafrický drogový dealer v tomto rozhovoru také odhalil, jak on a jeho lidé žijí z dávek, které italský stát poskytuje drogovým dealerům a jejich rodinným příslušníkům žijícím v sociálním bydlení.

Ale kde skončí ty obrovské výnosy z drog? Téměř vše končí v zemích původu, kde je rodina a přátelé utrácejí za nákup pozemků, podniků a domů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Africký drogový dealer: „Všichni v Itálii žijeme v sociálním bydlení zdarma, peníze z drog posíláme domů…“

  1. Možno si už niektorí čitatelia tohto a iných alternatívnych serverov položili otázku: Ako to bude s drogami, ich pouličným predajom, užívaním, mafiami v takzvanej Eurábii /autorka ju nazýva Eurochalifátom/? Predpokladám nasledovný scenár: také 2-3 roky sa toto „odvetvie“ ešte bude tolerovať, ale tresty sa postupne budú zostrovať a po definitívnom pokorení a zotročení pôvodného obyvateľstva /aj masovým rozšírením závislosti na tvrdých drogách/ bude aj legálnosť „mäkkých“ drog patriť minulosti. Ťažko si možno predstaviť ,že Saudská Arábia bude vo svojich už navždy pripútaných kolóniách na celom svete tolerantná voči drogovým závislým, dílerom, mafiánom.
    Čítal som , že v Saudskej Arábii už platí moratórium na trest smrti za drogové zločiny /aj v Iráne počet popravených za tieto delikty klesá/ .Dôvodom však podľa mňa nie je neomarxizmus, ale skôr pokus vykresliť režim v priaznivejšom svetle pred zahraničím /prvý prípad/ alebo rastúci vplyv zväčša sekulárnej drogovej mafie na súdy /druhý prípad/. Skôr či neskôr sa budú aj tieto tresty zvyšovať v celom islamskom svete vrátane Eurábie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout