Zatímco afričtí vetřelci připlouvají denně ve stovkách až tisících na Lampedusu a jsou vítáni, Italové jsou vyháněni z poloprázdných pláží (videa)

Jak jsem zde v poslední době upozornila už mnohokrát, v Itálii přistávají denně stovky až tisíce muslimských vetřelců. Ti jsou ihned ubytováni buď na luxusních lodích nebo v různých hotelech a penzionech. Invaze není nikterak omezena, dokonce tam připlouvají už i vetřelci z řeckých vod (tedy původem z Asie), kde Řekové jejich přistání zamítli.

Jen včera během několika hodin přistálo na Lampeduse více než 400 nelegálních vetřelců. Po lodi s 215 nelegálními invazisty dorazily na ostrov další tři lodě se 70, 57 a 88 džihádisty. Všichni byli převezeni do hotelů v okresu Imbriacola, kde je v současné době umístěno téměř 700 vetřelců.

Včera bylo osmdesát samozvaných nezletilých (tedy vetřelců bez dokladů, tvrdících, že jim ještě není 18) převezeno na pevninu pravidelným trajektem do Porto Empedocle a 202 dospělých bylo ubytováno na luxusní lodi Rapsody. Ostatní vetřelci, kteří jsou stále ve středisku, by měli být naloděni na luxusní loď, pokud to podmínky na moři dovolí.

Také tato partička džihádistů byla mezi nově příchozími:

Tedy zatímco muslimští  vetřelci jsou houfně vítáni takřka se slavobránou, Italové jsou pod velmi přísnými restrikcemi uzavíráni doma, dokonce jsou vyháněni i z poloprázdných pláží, policisté mnohdy hledají ojedinělé odpočívající Italy pomocí dronů…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Zatímco afričtí vetřelci připlouvají denně ve stovkách až tisících na Lampedusu a jsou vítáni, Italové jsou vyháněni z poloprázdných pláží (videa)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout