Šestnáctiletý Němec byl na ulici pobodán do hlavy, na následky zranění zemřel

Šestnáctiletý Němec byl na ulici pobodán do hlavy, na následky zranění zemřel

Případ se stal v pátek a velmi nápadná je na něm především úporná snaha o utajení totožnosti pachatele. Ovšem jednalo se o napadení v přesile – tři na jednoho. Kdo tak moc rád používá nůž a kdo rád útočí v přesile snad netřeba připomínat. Podle všeho patří navíc německé město, kde k útoku došlo, k těm více multikulturně obohacovaným…

Na Velký pátek byl na vyhlídkové plošině ve Flensburgu bodnut do hlavy 16letý chlapec. Tu noc byl zatčen 19letý útočník z Flensburgu a nyní je ve vazbě. Kromě toho neexistuje žádný popis podezřelých, alespoň policie ví, že hrůznému činu (jako obvykle) předcházel „spor“, a tak „poučná“ tisková zpráva uvádí:

Na Velký pátek (02.04.21), kolem 18.15.h., došlo k fyzické hádce mezi mladými muži z Flensburgu na vyhlídkové plošině v ulici Am Schloßwall. 19letý chlapec  pobodal 16letého chlapce. I přes okamžitou záchrannou akci chlapec svým zraněním v nemocnici krátce poté podlehl. Pitva provedená v sobotu odpoledne (03.04.21) potvrdila, že bodnutí do oblasti hlavy 16letého chlapce bylo smrtelné.

V rámci vyšetřování byl ten večer zatčen 19letý chlapec. V sobotu odpoledne byl 19letý obviněný předveden před soudce věznice na žádost flensburgského státního zastupitelství. Nařídil předběžné zadržení.

Příbuzní 16letého chlapce zveřejnili po hrůzném činu na Facebooku následující příspěvek:

„My, rodina, jsme se rozhodli, že každý by měl vědět, kdo je Jonas Niendorf. Každý, kdo mu chce něco říct, je vítán. Každý  může uvádět jeho jméno a také zveřejnit jeho fotky, tak si ho budeme navždy pamatovat my všichni. Díky všem, kteří jsou s námi a Jonasem…“

Rodina pak žádá o sdílení příspěvku. Nicméně nikde, dokonce ani  v policejní zprávě nejsou uvedeny další informace o pachateli nebo pachatelích.

Jak všichni víme, tak v případech, kdy útočili původní Němci, jsme se o tom většinou hned týž den, maximálně následující, dozvěděli. Kolem tohoto případu však nastala podivuhodná hradba mlčení, což logicky svádí ke spekulacím, zda opět – jako v mnoha podobných případech, kde figuroval nůž – se za útokem neskrývají zástupci „náboženství míru“….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Šestnáctiletý Němec byl na ulici pobodán do hlavy, na následky zranění zemřel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout