Vlajka teroristické Antify se už zřejmě stane stálým symbolem pašeráckých lodí

Vlajka teroristické Antify se už zřejmě stane stálým symbolem pašeráckých lodí

Už dřív jsem se zde zmínila o tom, že na jedné z lodí, které brázdí Středozemní moře s cílem vylovit co nejvíc afrických vetřelců z člunů vyplouvajících z Afriky, zavlála vlajka Antify. Podle nového vyjádření ovšem nešlo jen o jednorázovou akci vyjádření sympatií s organizací, která taktéž podporuje muslimskou invazi do Evropy, ale tento symbol islamizace Evropy a výměny jejích obyvatel za Afričany zřejmě bude vlát na stěžních lodí neziskovek i nadále.

Téměř výhružnými slovy zdůraznila neziskovka, v jejímž vlastnictví jsou lodě Sea Watch, že boj antifašistických akcí „nesmí nikdy přestat“. To by mělo především znamenat, že levicoví radikálové pod ochranou EU a italské vlády budou i nadále bez jakýchkoli následků přivážet nelegální vetřelce ze severní Afriky do Evropy.

Novinkou je i to, že námořní pašeráci jsou nyní také oddáni údajnému boji proti fašismu (tak to vypadá, když si fašisté hrají na antifašisty) a „humánnější Evropě“. Na Twitteru jeden  z pašeráků napsal pod fotografii vlajky Antify, umístěné na remorkéru (viz titulek):

„Šťastný 25. duben! Dnes, jako každý den, #SeaWatch vztyčí vlajku antifašistických akcí, abychom si připomněli, že boj nesmí nikdy skončit. Nezapomínejme, co je fašismus, a pokračujme v boji za spravedlivější, zodpovědnější a humánnější Evropu.“
Antifa je bojůvkou, která slouží současnému režimu, tedy globalistům. Její protagonisté jsou adorováni a protlačováni do popředí. Totéž můžeme vidět i u nás, kdy jsou nám mainstreamem představitelé této teroristické bojůvky dokonce vnucováni jako budoucí vládní představitelé. Šílené ovšem je, že nejen u nás, ale i v mnoha dalších zemích Evropy je Antifa  takto i běžnými občany podporována.
Jak je vidět i na tomto videu, tak nemálo lidí i u nás teroristickou Antifu podporuje. Není to k zamyšlení?
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Vlajka teroristické Antify se už zřejmě stane stálým symbolem pašeráckých lodí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout