Odvolací soud potvrdil trest smrti pro teroristy, kteří uřezali hlavy dvěma Evropankám

Odvolací soud potvrdil trest smrti pro teroristy, kteří uřezali hlavy dvěma Evropankám

Určitě si i vy stále pamatujete na otřesný případ velmi brutální vraždy dvou mladých dívek – Norky a Dánky – bandou džihádistů v Maroku.  Mohamedáni dívkám uřezali hlavy, což si natáčeli; otřesné video pak zveřejnili, takže jej viděly miliony lidí, včetně příbuzných obětí.

Na záběrech je vidět, jak slečna Jespersenová, která byla jen ve spodním prádle, křičí, zatímco jí jeden z džihádistů velkým nožem řeže na krk, přičemž v pozadí jsou slyšet dva mužské hlasy křičící „je to Vůle Alláha“.

Tři muslimští teroristé, kteří se natáčeli, jak popravují a znásilňují dvě batůžkářky v pohoří Atlas v Maroku, na základě rozhodnutí odvolacího soudu budou popraveni popravčí četou.

Vrazi dívek, Younès Ouziyad, Rachid Afadi a Abderrahmane Khayali, byli souzeni už v červenci 2019, kdy dostali trest smrti od protiteroristického soudu v Salé. Čtvrtý obžalovaný, který utekl z místa činu ještě  před vraždami, byl odsouzen na doživotí.

Ejjoud a Ouaziyad přiznali, že ženám uřízli hlavu, zatímco Afatti řekl, že vraždy natáčel na svůj mobilní telefon. Muslim se dopustil dalšího činu mimořádné krutosti tím, že poslal video matce jedné z obětí.

Dalších devatenáct lidí obviněných z napojení na vrahy bylo odsouzeno k pěti až 30 letům vězení za terorismus a další obvinění. Všichni byli Maročané, kromě Kevina Zollera Guervuse, španělsko-švýcarského konvertity k islámu.

Připomínám, že na konci roku 2018 Louisa Vesterager Jespersenová (24) a Maren Uelandová (28), které byly spolubydlícími na norské Bo University, cestovaly do oblasti jižně od Marrákeše. Mladé dívky byly znásilněny a dekapitovány třemi muslimy, když tábořily na úpatí nejvyšší hory pohoří, hory Toubkal. Tři teroristé natočili setnutí hlavy a zveřejnili jej na internetu.

Matka slečny Uelandové Irene od vrahů dostala na Facebook stovky otřesných obrázků podříznutého hrdla její dcery a useknuté hlavy Luisy Jespersenové.

Muslimové plánovali několik teroristických útoků, včetně útoků uvnitř kostelů a synagog, ale nakonec se rozhodli zabít dvě skandinávské vysokoškolačky. Džihádisté se zaměřili na Maren a Louisu, protože cestovaly bez doprovodu, zatímco ostatní turisté byli doprovázeni průvodci.

Hodinu předtím, než se muslimové setkali s oběma dívkami, místo nich málem zavraždili britského turistu, ale nechali ho jít poté, co zjistili, že muž je muslim. Muži se s ním spřátelili, než se ho zeptali, jaké je jeho náboženství, a když odhalil, že je muslim, dovolili mu pokračovat v cestě.

Je jasné, proč se zaměřili na nemuslimské ženy  namísto muslimského muže; podle Koránu 47:4: „Když potkáte nevěřící, uřízněte jim krk…“

Těla žen byla objevena 17. prosince 2018 a pitva odhalila vážná strašlivá zranění Louisy a Maren. Ovšem to, co se stalo v Maroku, šílené sluníčkáře od proislámské propagandy nijak neodradilo.

Hiker describes horror of finding murdered backpackers' 'broken' bodies in  Morocco - UK news - NewsLocker

Aby dokázali, že je ani toto neodradilo od jejich nebezpečné propagandy, tak krátce po jejich masakru propagoval liberální zpravodajský server Independent ve Velké Británii  výlety do Maroka pro svobodné mladé ženy na oslavu Mezinárodního dne žen. Pokud budou sťati další turisté, Independent bude mít na rukou krev.

Ovšem i zavražděné dívky byly dlouholetou obětí sluníčkářské propagandy, podporovaly dokonce i invazi roku 2015. Tehdy jedna z dívek sdílela následující německé propagandistické video, které zostuzuje lidi, kteří mají oprávněné obavy z islámu. Vítačská vláda kancléřky Angely Merkelové zašla velmi daleko tím, jak propagovala islám. Účelový podvod Merkelové zanechal skandinávské dívky nebezpečně špatně informované o skutečné hrozbě islámské ideologie, která je stála život. Mají tak i tvůrci tohoto videa, které jedna ze zavražděných dívek sdílela, na rukou jejich krev?

Jespersenová a Uelandová se ve svých školách a médiích učily, že islám je náboženství míru a že pouze rasističtí, bigotní „islamofobové“ by si mysleli něco jiného. Proč by tedy měly mít dívky nějaký důvod obávat se vyrazit na pěší turistiku v muslimské zemi, jako je Maroko?

Bohužel, hrůzná smrt Jespersenové a Uelandové zřejmě nic nezmění podobně, jako nic nezměnilo mnoho dalších mrtvých, zraněných či znásilněných Evropanek, které si myslely, že je islám náboženství míru. Spousta dalších žen bude opakovat jejich chyby. Proislámské vlády, média, neziskovky a aktivisté nadále pomáhají džihádistům po celém světě. Všichni, kdo se snaží vzdělávat ostatní o hrozbách islámu, jsou hanobeni, nálepkováni za islamofoby a dezinformátory a umlčováni.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Odvolací soud potvrdil trest smrti pro teroristy, kteří uřezali hlavy dvěma Evropankám

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout