„Nevěřící by měli shořet v pekle“, říká Somálec, politik švédské sociální demokracie

„Nevěřící by měli shořet v pekle“, říká Somálec, politik švédské sociální demokracie

Infiltrace do politiky je velmi důležitou součástí moderního džihádu. V západoevropských zemích už dnes jen stěží najdete politickou stranu, kde by neměli muslima, snad vyjma stran výslovně protiislámských. Ostatně, také u nás už se začínají muslimové do politiky infiltrovat a mnoho našinců je volí. Do politiky se pak velmi často dostávají ti nejfanatičtější muslimové, kteří se samozřejmě umí před svými spolustraníky skvěle přetvařovat. Muslim – a ještě k tomu černoch – je pak pro stranu, která prosazuje již dlouhé roky politiku multikulturalismu, úplným ideálem.

Sociálnědemokratický politik a vrcholný politik SSU spolu se svými úkoly v Radě pro péči  mimo jiné šíří islamistickou propagandu, přičemž mimo jiné tvrdí, že nevěřící musí být upáleni v pekle. Politik, který vedl kampaň jak s premiérem Stefanem Löfvenem, tak s ministrem vnitra Mikaelem Dambergem, chce vidět všechny ženy v burce nebo hidžábu. Prý to tak má být proto, že se to tak píše v Koránu.

Šestadvacetiletý Mustafa Ahmed Yuusuf je registrován v Hyltebruku v okrese Halland a již několik let se angažuje jak v sociálních demokratech, tak v Sociálně demokratické lize mládeže – včetně funkce předsedy místní pobočky v Hylte. Ahmed pochází z Mogadiša v Somálsku, od roku 2011 byl registrován ve Švédsku, přičemž vloni získal švédské občanství.

Ve volbách v roce 2018 Ahmed kandidoval jak do městské rady, tak do krajské rady. Ahmed v digitálních letácích uvedl, že chce ovlivnit a změnit mimo jiné otázku integrace. Podle webových stránek obce Hylte Ahmed působí v pečovatelské radě a také v místní Radě pro prevenci kriminality (BRÅ).

Na sociálních sítích se Ahmed věnuje šíření radikální islámské propagandy, přičemž nabádá ženy i dívky, aby kryly celé své tělo, tedy aby nosily burku. Tohle mají být „svobodné a úctyhodné ženy“.

Podle screenshotů na sociálních sítích Ahmed také údajně sdílel fotku batolete v hidžábu. Když byl sociálnědemokratický politik  kritizován za svůj pohled na ženy, tak veřejně obhajoval svůj postoj následujícími slovy: „Mám pravdu a říkám to, protože je to v Koránu, tak tomu věřím.“

Na několika účtech na různých platformách politik pravidelně sdílí videa radikálních salafistických kazatelů. Videoklip, který Ahmed zveřejnil na YouTube, ukazuje fotku kněžích v kostele, kteří jsou prezentováni coby nevěřící, proto mají být upáleni v pekle.

Kromě toho existují projevy, v nichž Ahmed nadšeně oslavoval tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana.

Sociální demokratka  Micael Arnströmová, která je předsedkyní městské rady Hylte prozradila, jak na svého stranického kolegu pohlíží. K zjištěným skutečnostem sdělila:

Ano, je to zaznamenáno a sociální demokraté s ním mluvili a on odešel, rezignoval na své politické úkoly. Bude se to řešit na příští radě za dva týdny,“ říká Arnströmová. Dále sdělila, že strana prohlásila, že jeho projevy a pohled na ženy nejsou slučitelné s politikou sociálních demokratů.

Nicméně, zdaleka nejde o první podobný případ, islámských radikálů se již ve švédské politice objevilo víc, ale nejen tam. Hodně skandálů, v nichž hrála roli infiltrace větší politické strany islámskými radikály, už zaznamenali v Německu, Francii, Holandsku či Rakousku. Ovšem odhalené případy patří jen k pověstné špičce ledovce, neboť většina muslimských politiků se umí v zájmu džihádu patřičně přetvařovat.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

3 thoughts on “„Nevěřící by měli shořet v pekle“, říká Somálec, politik švédské sociální demokracie

  1. Souhlas, politický džhád je velmi účinný, pokud jej vede trpělivý mlslim, často se snaží prosadit zákaz rouhání a po jednotlivostech se jim to kolikrát i daří. V Belgii před pár lety jen o málo hlasů neprošel v parlamentu zákon sociálních demokratů zakazující kritiku is lámu.

    1. Je to tak. V mnoha zemích už uzákonili například trestnost islamofobie (to funguje i u nás) nebo dokonce dětské sňatky, které mají být například ve Švédsku už od letošního července legální…

  2. Podobný prípad zo Slovenska: k vládnej extrémne neomarxistickej strane Sloboda a Solidarita má veľmi blízko Jozef Lenč. Tento politológ a vysokoškolský pedagóg pred mnohými rokmi konvertoval , podrobil sa vymývaniu mozgov v Saudskej Arábii a dodnes pri rôznych príležitostiach vychvaľuje islam do neba. Zatiaľ si netrúfol vyzávať napríklad na nenávisť proti kresťanom či belochom,ani schvaľovať terorizmus, ale aj k tomu o pár rokov zrejme dôjde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout