USA: Černoch ubil k smrti dítě, které měl hlídat

USA: Černoch ubil k smrti dítě, které měl hlídat

Je život malého Ahrena méněcenný jen proto, že je bílý? O jeho smrti se jistě nedočtete tolik jako o smrti kriminálníka a narkomana Floyda. Malý chlapec byl totiž bílý, proto médiím ani nestojí za pozornost. Rozhodně kvůli němu – podobně jako kvůli mnoha jiným bílým obětem – nebudou davy v ulicích…

Černoch zabil ročního bílého chlapce, kterého měl hlídat. Pro Marvina Rexe Lakea – jak se jmenuje obviněný – se tak nyní  otevřely dveře texaské městské věznice. Obětí jeho zřejmé nenávisti či vzteku byl malý Ahren Joshua DeHart, u něhož pitva odhalila mnohočetná zranění, včetně fraktury lebky, poškození mozku a krvácení do plic.

„Byl jsem naštvaný, protože Ahren strhl polštář,“ řekl pachatel. „Neporanil jsem mu hlavu. Způsobil jsem jen vnitřní zranění.“

Lake měl za úkol hlídat roční dítě spolu s dalšími dvěma dětmi večer 13. dubna, když byly jejich matky v práci. Podle matky oběti se syn de Hartové Ahren ve videohovoru z počátku večera jevil jako „zdravý a ostražitý, ale plakal a rozčiloval se“. Ve 21.30, o něco více než čtyři hodiny později, volal Lake, který dítě hlídal, aby matku varoval, že dítě „zvracelo něco červeného“. Matka, která se z práce vracela těsně před půlnocí, našla svého syna v bezvědomí. Další dvě děti v Lakeově péči byly také zraněny.

Ahren zemřel 16. dubna po pěti dnech na jednotce intenzivní péče, kde se potácel mezi životem a smrtí. „V pátek kolem 14. hodiny chlapec zemřel,“ řekl strýc oběti. Lake zůstává ve vězení bez možnosti kauce.

K tomu jen dodávám, že svoji zodpovědnost mají i rodiče, kteří někomu takovému svěří své děti. už to, že i další děti v jeho „péči“ byly zraněné, mnohé vypovídá. Každopádně jde o další útok v řadě, který se nehodí rozmazávat, neboť absolutně neodpovídá prezentovanému obrazu černocha, coby oběti bílých.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “USA: Černoch ubil k smrti dítě, které měl hlídat

  1. Když primitivovi řeknou, že je nadřazený, a na jiných životech nezáleží, pak si to myslí a dle toho jedná. Svěřit mu dítě je fakt hazard.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout