Také v Německu už na některých místech vládne zákon klanu a právo šaría (video)

Také v Německu už na některých místech vládne zákon klanu a právo šaría (video)

Stále častěji dochází nejen na území Německa k bitkám mezi jednotlivými, často až tisícičlennými klany, zpravidla arabského nebo tureckého původu. K potyčkám už dochází takřka denně a jen velmi výjimečně se některý incident dostane do médií. Tak se nyní podařilo natočit alespoň krátké video, na němž můžete vidět, jak to vypadá poté, co se mezi sebou porvou dva různé konkurenční klany v místech, kde už dávno nikdo německé zákony neuznává. Symbolické tresty, které jsou jim německými soudy uloženy, jsou většině z nich jen k smíchu.

Takto to vypadá, když se mezi sebou porvu dva turecké klany:

Stovka členů dolnosaské pořádkové policie – posílená skupinami velitelství speciálních operací (SEK) – prohledala v pondělí večer sedm nemovitostí v okresech Rotenburg a Heidekreis. Někteří občané se diví, co se děje.

Rozsáhlá operace v Dolním Sasku souvisí s nedělní rvačkou ve Visselhövede v okrese Rotenburg. Hovoří se o sporech mezi rodinami. Ve Visselhövede pachatelé vtrhli do bytu, kde zbili několik lidí. Tito lidé byli vážně zraněni.

Při raziích ve Visselhövede a Walsrode bylo zajištěno devět podezřelých. Muži jsou vyšetřováni pro podezření ze způsobení těžkého ublížení na zdraví. Později však byli propuštěni. Byla zajištěna spousta důkazních předmětů, včetně obušků, mobilních telefonů, brokovnice a důkazem bylo i oblečení pachatelů.

V Braunschweigu v sobotu večer došlo ke střelbě na tři muže (27, 28, 31). Muži byli nezraněni a policie zatkla další tři muže (25, 25, 31) za pokus o zabití. Podle policie by útok mohl být aktem pomsty poté, co byl 31letý muž nejprve pronásledován a poté zbit v supermarketu.

Podobné potyčky jsou takřka na denním pořádku a média o nich často záměrně mlčí. Přitom jsou zde jistá nesporná fakta, která jsou ovšem důsledkem dlouholeté politiky multikulturalismu. Politiky, v níž míní Německo i nadále pokračovat. V Německu se ovšem nadále mlčí například o tom, že:

  • mafiánské klany v některých částech společnosti – zejména v Berlíně, Severním Porýní-Vestfálsku a Dolním Sasku – už mají dávno převahu nad právním státem
  • tyto velké rodiny se skládají výhradně z muslimských, zpravidla turecko-arabských gangů
  • rodinní příslušníci obvykle vstoupili do země jako údajní „uprchlíci“
  • tyto klany sestávají z lidí, kteří získali německé občanství, ale jsou etnicky považováni za přísně izolované skupiny, ke kterým například domorodí Němci nemají přístup
  • tyto velké rodiny se skládají převážně ze skupin, které jsou libanonsko-turecké a ve kterých již neplatí německé zákony, ale právo šaría.
  • členové klanu žijí většinou v sociálním bydlení, které je poskytováno státem zdarma, přičemž většina těchto banditů pravidelně pobírá další měsíční sociální dávky jako další kapesné

Vzhledem k tomu, že drtivá většina mainstreamových médií (a to nejen v Německu) bezvýhradně podporuje politiku otevřených dveří, kterou prosazuje jak Německo, tak EU, o těchto případech se téměř nepíše. A to přesto, že v některých lokalitách už klany ovládají celé čtvrti. Je tak jen otázkou času, než ovládnou celá města; ostatně, své zástupce se jim již lokálně podařilo dostat alespoň na komunál…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Také v Německu už na některých místech vládne zákon klanu a právo šaría (video)

  1. To si Němci tahají do země a vydržují akorát verbež, která nikdy pracovat nebude, a stále hlasují pro imigraci, co se jim na těch válkách a vraždění líbí, toď otázka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout