„Mnozí z těch, kteří odešli do Evropy, vás chtějí zničit,“ prohlásil syrský biskup

„Mnozí z těch, kteří odešli do Evropy, vás chtějí zničit,“ prohlásil syrský biskup

Můžeme to opakovat pořád dokola, ale jen málokdo si uvědomuje, oč se zde hraje. Dokonce i většina odpůrců masové muslimské invaze si myslí, že muslimům, kteří přichází do Evropy, jde v první řadě o štědré dávky. Ty však považují jen za povinnou daň bezvěrce nadřazenému káfirovi, tzv. džizju. Hlavním důvodem masové muslimské invaze je hidžra – islamizace zatím neislamizovaných území. Jde jim o to území zabrat a islamizovat. Přesně to je džihád, tedy svatá válka.

V džihádu jsou povoleny jakékoli prostředky k dosažení cíle. Jedním z hlavních je přetvářka (takíja), která se využívá zejména na málo islamizovaných územích, dalšími prostředky je i konverze nemuslimů k islámu (často cestou sňatků s nemuslimkami) a v neposlední řadě je důležité ovládnout i politiku a média (to se již v Evropě velmi významně daří). My si můžeme myslet cokoli, ovšem nejlepším zdrojem informací jsou krajané těch, kdo do Evropy směřují nebo zde již jsou.

„Mnozí z těch, kteří emigrovali do Evropy, byli teroristé. Chtějí zničit nejen Sýrii, ale i Evropu.“ To prohlásil Řehoř III., katolický patriarcha syrské řecké melkitské církve, před koncem války v Sýrii.

Věděl, o co jde, protože jeho bratrance pověsili tzv. rebelové, kteří byli za Obamovy vlády financováni USA a EU. Tito rebelové, financovaní Západem, se pak stali členy ISIS. Patriarcha se vyjádřil i k Asadovi:

„Nejsme demokracie, ale ani nejsme nejhorší tyranie. Kromě Izraele a Libanonu je však Sýrie jediným arabským režimem, který respektuje náboženskou svobodu.“

O lidech, kterým se na Západě říká „uprchlíci“, patriarcha vysvětlil:

„Kvůli válce, za které se v naší zemi objevili povstalci z „Islámského státu“, mnoho lidí opustilo zemi. Ale mezi těmi, kteří emigrovali do Evropy, bylo mnoho teroristů. Chtějí zničit nejen Sýrii, ale i Evropu.“

Řehoř III. doufá, že křesťané na Blízkém východě nejsou předurčeni k tomu, aby zmizeli nebo byli uvězněni v ghettu. Potvrzuje, že v Sýrii jich je zatím hodně.

Katolický biskup řekl, že takzvaní syrští „uprchlíci“ před válkou vůbec neutíkali, ale vyrazili do Evropy s úmyslem přinést nám válku. A teď, když válka v Sýrii skončila, přibírá Evropa ještě více těchto tzv. „uprchlíků“ například z táborů v Libanonu, místo aby je Evropané posílali domů do Sýrie….

V Evropě je samozřejmě statisíce džihádistů, kteří jen čekají na to, až budou mít alespoň lokální převahu. Nejhorší na tom všem je, že je tento džihád spoluorganizován z EU a napomáhají mu i některé evropské vlády. Nový migrační pakt EU pak není nic jiného, než jakýsi návod k urychlení džihádu. Tím je ostatně i Agenda 2030 a podobné další dokumenty. Nicméně, v historii je to poprvé, kdy se sami Evropané rozhodli dobrovolně nabídnout svůj kontinent barbarům…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout