Bergoglio odvolal z funkce afrického kardinála, který prohlásil, že muslimská invaze je zločin vůči Evropě i Africe

Bergoglio odvolal z funkce afrického kardinála, který prohlásil, že muslimská invaze je zločin vůči Evropě i Africe

Dalším důkazem kolaborace církve s islámem je i fakt, že pokud se náhodou někdo dovolí proti islamizaci Evropy, ale i Afriky ozvat, je okamžitě se svého stávajícího postu sesazen. O tom, že byl Bergoglio na svůj post dosazen právě za účelem islamizace Evropy, ale také Afriky, dnes pochybuje už jen věci neznalý jedinec.

Samozřejmě také v rámci církve se najdou i ti, kdo invazi z muslimských zemí nepodporují. Jsou ovšem méně slyšet a jsou jen na okraji, případně se hovořit nahlas bojí. A pokud už se někdo ozve a má opačný názor, než Bergoglio, je nemilosrdně sesazen.

Papež František odvolal z funkce afrického kardinála Roberta Saraha, protože si dovolil už přespříliš: kardinál Sarah odsoudil muslimskou invazi jako plánovaný zločin proti Evropě a Africe.

„Mou povinností jako biskupa je varovat Západ před nebezpečím,“ řekl v rozhovoru s francouzským novinářem Nicolasem Diatem kardinál Robert Sarah, dříve vatikánský prefekt Kongregace pro božské uctívání a Řád svátostí.

Známý svým konzervativním postojem k sociálním a morálním otázkám, napadl takzvané progresivní katolíky a prohlásil, že:  „je falešným výkladem písma používat Slovo Boží k podpoře imigrace. Bůh toto nikdy nechtěl.“

Kardinál tvrdil, že invaze z Afriky poškozuje nejen Evropu, ale i samotné Afričany, když prohlásil: „Všichni, kdo přicházejí do Evropy, jsou nezaměstnaní, bez důstojnosti. … Církev nemůže spolupracovat s touto novou formou otroctví, které se říká masová migrace.“

Kardinál Sarah přirovnal současný příliv muslimských vetřelců k invazím barbarských kmenů, které nakonec způsobily pád Římské říše.

Pokud se evropská politika vůči muslimským vetřelcům nezmění, varoval Sarah, „Evropa bude napadena cizinci, stejně jako Řím napadli barbaři. … A pokud Evropa zmizí a s ní i neocenitelné hodnoty starého kontinentu, islám napadne svět a zcela změní kulturu, antropologii a morální vizi.“

Kardinál také prohlásil, že jako Afričan si je vědom toho, že Evropa je tím, co drží tradiční svět pohromadě. Bez Evropy není křesťanství.

V rozhovoru kardinál dal jasně najevo své srovnání: „Stejně jako při pádu Říma se dnešní elity zajímají pouze o zvýšení luxusu svého každodenního života a lidé jsou ohromeni stále vulgárnější zábavou. … Ale barbaři,“ řekl s odkazem na islámské vetřelce, „už jsou ve městě.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout