Strkání prstů do zadku – muslimská školní šikana

Strkání prstů do zadku – muslimská školní šikana

Některé muslimské zvyklosti jsou skutečně hodně zvrhlé či pro nás zcela nepochopitelné. Třeba vraždy ze cti, kdy rodiče zavraždí vlastní dceru, bratr sestru nebo manžel manželku, hromadná znásilnění nemuslimek v davu (taharrush), svátek al adha, při němž se v ulicích podřezávají po celém světě miliony zvířat nebo ashura – krvavý muslimský rituál, při němž se řeže do pokožky na hlavách miminek.

To je jen malá část různých zvyklostí a rituálů, typických pro některé muslimské země. Další muslimskou zábavou je dajma – strkání prstů do zadku člověka, kterého chcete ponížit. Tak právě touto zábavou se údajně velmi dobře „baví“ muslimští výrostci ve Švédsku. Za oběti si samozřejmě vybírají švédské chlapce. Jeden takto ponižovaný chlapec týrání nahlásil, případ se tak dostal i před soud.

15letý student školy ve Falkenbergu byl usvědčen ze zneužívání 14letého studenta – včetně strkání jeho dvou ukazováčků do chlapcova análního otvoru. Trest byl 35 hodin služby pro mladistvé.

15letý tyran, který pochází z arabského světa, napadl svou oběť ve škole loni v říjnu.

Dal 14letému chlapci facku a dvakrát ho kopl do zad. 15letý tyran také přitiskl ruce k sobě a nacpal své dva ukazováčky do zadku oběti.

Prokurátoři chtěli tyrana za tento čin usvědčili ze sexuálního napadení.

15letý chlapec však během procesu vysvětlil, že čin se nazývá „dajma“ a že „to dělá ve škole mnoho lidí“. Jeden svědek také uvedl, že se to stává, že to skutečně ve škole dělají a že to dělají proto, aby si oběti mohli dobírat a ponižovat je.

V této souvislosti se okresní soud ve Varbegu domnívá, že „čin nebyl sexuálním aktem, jak tvrdí státní zástupce. Obžalovaný by proto neměl být usvědčen ze sexuálního napadení.“

Místo toho byl odsouzen za dva případy napadení na 35 hodin služby pro mladistvé. Také zaplatí 15 000 SEK jako odškodné oběti.

Poněkud zvláštní a nechutný muslimský zvyk. Nicméně, přiznám se, že už mne v tomto směru nedokáže udivit vůbec nic. Ovšem sluníčkáři tomuto říkají „multikulturní obohacení“…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

One thought on “Strkání prstů do zadku – muslimská školní šikana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout