Každý den připlouvají do Evropy džihádisté, stále častěji z Alžírska (video)

Každý den připlouvají do Evropy džihádisté, stále častěji z Alžírska (video)

Už v několika článcích jsem upozornila na invazi, která – zejména z Afriky – v letošním roce velmi výrazně posílila. Od začátku roku připlulo do Itálie mnohem víc invazistů, než v předchozích letech za stejné období. To jasně ukazuje, že stejný trend bude i v létě, kdy invazní vlna přirozeně zesílí. Ve vodách je také více lodí pašeráckých neziskovek, než v předchozích letech. Jen Německo vyslalo ke stávajícím i dvě lodě nové, z nichž jedna  pobere až tisíc pasažérů.

Mimo běžných tras – Libye – Lampedusa nebo Libye – Sicílie a trasy Tunisko – Lampedusa, funguje také nová, stále vytíženější trasa – Alžírsko – Sardinie. Džihádisté z této arabské země se stejně jako jejich tuniští soukmenovci velmi rádi natáčejí.

Z Lampedusy pro změnu vyráží každý den letadlo Sea Bird, které pátrá po podobných lodích, mířících na Lampedusu. Toto letadlo vlastní německá neziskovka Sea Watch.

Němečtí pašeráci u letadla, provozovaného neziskovkou, která je velmi štědře dotována jak samotnými Němci, tak EU:

Sea-Watch International on Twitter: "Our #Seabird is operative as of today!  With our new aircraft we can cover an even larger area in the central  #Mediterranean and be in the area of

Dokonalá pašerácká síť, která má navíc k dispozici nekonečný příděl dotací (pro ně žádná omezení neplatí), má tedy k dispozici nejen lodě a drony, ale také letadlo. Zatím jen na Lampeduse, avšak pokud bude invaze z Alžírska nadále zesilovat, je možné, že i na Sardínii se jednou takové letadlo objeví.

Lampedusa, která kdysi byla oblíbenou dovolenkovou destinací, se stala ostrovem, který sužuje rostoucí kriminalita a pro místní se stává život na ostrově peklem. Španělské Kanárské ostrovy už následují příkladu Lampedusy a  jak se zdá, Sardinie nezůstane v tomto směru pozadu.

Uvědomují si obyvatelé těchto invazí sužovaných míst, že za jejich utrpením stojí nejen jejich vlády (italská, španělská), ale také Německo se svými velmi slušně dotovanými neziskovkami??

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Každý den připlouvají do Evropy džihádisté, stále častěji z Alžírska (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout