Skupina muslimských vetřelců napadla na ulici v Bordeaux ženu, nikdo jí nepomohl (video)

K tomuto videu ani není zapotřebí větší komentář. Pokud se budete velmi pozorně dívat, sami uvidíte, jak je mladá Angličanka napadena tlupou afrických a arabských výrostků, posléze zbita a okradena. Jde o v pořadí už několikáté podobné video, které jsem zde zveřejnila, v němž je jasně vidět, že svědci podobný incident natočí, aniž by pomohli nebo jen projdou kolem a dělají, jako by se nic nedělo.

Mladá Angličanka byla zbita uprostřed města za denního světla. Nikdo nehnul ani prstem, aby jí pomohl.

Na videu na Twitteru, které 19. března zveřejnila média Info Rodéo, byla mladá žena v Bordeaux násilně napadena skupinou přistěhovalců. Incident se odehrál ve čtvrtek na rohu rue Chantre v srdci města Gironde. Snímky ukazují, jak kolemjdoucí tiše pokračují v cestě, zatímco oběť anglické národnosti je bita africkými a arabskými vetřelci – ve Francii nazývanými buď „mladíci“ nebo „špína“, aby se vyhnuli zmínce o jejich etnické příslušnosti – kteří jí chtěli ukrást tašku a telefon.

Jednotlivci, asi pět mužů, ji obklíčili a střídali se v bití. Neváhali ji tahat za vlasy a neúnavně útočit. Zatímco byla žena na zemi, útočníci ji zprudka zvednou a praští do hlavy.  Několik z nich ji pak odvede o pár kroků dál, za zeď, kde scéna pokračuje mimo pole kamery.

Vidíme však, že útočníci pokračují. Vpravo běží muž, aby ženu kopl do spodní části těla. Pak mezi sebou začnou diskutovat a nakonec srazí mladou ženu na zem. Žádný svědek z místa činu nezasáhl, aby oběti pomohl.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.3]

One thought on “Skupina muslimských vetřelců napadla na ulici v Bordeaux ženu, nikdo jí nepomohl (video)

  1. Smutné. A u nás je stále spousta lidí, kteří tvrdí, že se nás migrace netýká, že k nám ti zlobiví hoši nejdou. To je omyl, a je to jen dočasně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout