Muslimka podřízla hrdlo svému šestiletému synovi, aby potěšila Alláha

Muslimka podřízla hrdlo svému šestiletému synovi, aby potěšila Alláha

Pro skutečně zfanatizovaného muslima není důležitější nikdo jiný, než Alláh či jeho lžiprorok Mohamed. Také proto jsou mnozí mohamedáni ochotni zabíjet jen za urážku Mohameda či jsou schopni v rámci vraždy ze cti zabít vlastní ženu, dceru či sestru. Urazíte-li muslima samotného či jeho rodinu, není to tak strašné, jako urazit Alláha, resp. Mohameda.

Následovat pak činů Mohamedových, k nimž náleží třeba i zabíjení bezvěrců, je přirozená věc, k níž muslimy nabádají už v jejich madrasách – islámských školách Koránu. V jedné takové škole učila jistá muslimka, která zřejmě měla pocit, že po ní požaduje Alláh oběť. A nijak se nezdráhala ve jménu Alláha zavraždit svého malého syna, přičemž vraždu si předem velmi pečlivě naplánovala.

V Kérale (severní islamizovaná oblast Indie) byl hlášen šokující případ vraždy. 32letá žena v neděli podřízla hrdlo svému šestiletému synovi v jejich domě v Pudupally Theruvu ve čtvrti Palakkad v Kérale. Podle policejní zprávy spáchala žena, která je ve třetím měsíci těhotenství, zločin, aby potěšila Alláha.

Shahida, manželka Sulaimana, zabila své nejmladší dítě 3:30 ráno, zatímco její manžel Sulaiman a jejich dvě děti spali ve vedlejším pokoji. Shahida vzala syna do koupelny, kde mu svázala obě nohy a podřízla mu hrdlo.

Poté zavolala na nejbližší policejní stanici, aby je informovala o svých činech. Teprve poté, co ji policie zatkla, se o zločinu dozvěděli rodinní příslušníci. Dítě spalo před zločinem se Shahidou v oddělené místnosti.

Šokovaní sousedé, kteří se shromáždili kolem, si také neuvědomují jiný důvod zločinu než pověry. Shahida nyní nemohla učit v Madrasse kvůli svému těhotenství, řekli místní. Uvádí se, že obžalovaná si prostřednictvím svého manžela pořídila nový nůž, který byl k činu použit. Zjistilo se, že Shahida si také několik dní před zločinem od svých sousedů zjistila telefonní číslo nejbližší policejní stanice.

Na místo činu dorazil policejní komisař a policejní chirurg spolu s forenzním týmem. Tým také získal použitý nůž. Tělo oběti bylo odpoledne posláno k pitvě.

Proč zde uvádím tento otřesný případ z Indie? Protože právě v této části islamizované Indie je mnoho muslimů, kteří jsou obzvlášť radikální, nicméně díky tomu, že Indie vyhlásila boj proti další islamizaci, v posledním roce mnoho těchto zfanatizovaných muslimů utíká právě do Evropy. Například Švédsko eviduje v loňském roce nejvíce žádostí o azyl z Indie, kdy se jedná právě o tyto indické muslimy. Už dávno totiž zjistili, že Evropa muslimy – na rozdíl od Indie – vítá s otevřenou náručí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

One thought on “Muslimka podřízla hrdlo svému šestiletému synovi, aby potěšila Alláha

  1. Is lam pokračuje ve své dobyvačnosti. Již ve středověku dobyl část Indie, což stálo Indy asi 800 tis. obětí s miliony konvertitů, a část území. Tak si Indové země rozdělili na is lamský Pákistán a Hinduistickou Indii. Ovšem ani to mlokům nestačí a chtějí celou Indii, kromě celého světa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout