Dva syrští vetřelci znásilnili 15letou dceru pracovnice promigrační neziskovky

Dva syrští vetřelci znásilnili 15letou dceru pracovnice promigrační neziskovky

Tak zde se jedná přesně o případ z ranku „kdo s čím zachází….“ Jak známo, nejedná se o první a už vůbec ne jediný podobný případ, kdy se dostalo i na rodinné příslušníky těch, kdo invazi aktivně napomáhají.

Velmi známý je případ bruselského úředníka z Německa, jemuž afghánský vetřelec znásilnil a zavraždil devatenáctiletou dceru. Nicméně otec dívky, fanatický sluníčkář, vetřelci, který se vydával za nezletilého, aby se posléze zjistilo, že je mu o asi 10 let víc, jeho odporný čin odpustil a dál nadšeně vítá násilníky a vrahy z islámských zemí.

Znásilnění zjevně není tak špatné, jak se zdálo do roku 2015? Alespoň to ukazují rozsudky v případech, kdy muslimští vetřelci někoho znásilní, od roku 2015 je totiž velká část trestů za znásilnění pouze s podmínkou, pachatelé tedy neskončí byť na jediný den ve vězení.

Nyní je zde další případ, který opět vyvolává pochybnosti o právním státu: v létě 2016 byla 15letá dcera pracovnice neziskovky „na pomoc uprchlíkům“ znásilněna dvěma mladými Syřany. O čtyři roky později dostali oba násilníci podmíněné tresty, jako by v supermarketu ukradli žvýkačku.

Podmíněné tresty jistě zapůsobí na „osoby žádající o ochranu“ a určitě budou poučením, nejpozději po vynesení rozsudku budou vědět, že „ochrana a bezpečnost“ platí i u soudu. Měli by u soudu takové štěstí i dva mladí Němci (či jiní bílí Evropané), kteří by znásilnili nezletilou Syřanku?

Možná si soudce moudře myslel, že když jsou věznice přeplněné, musí být ve vězení stále místo pro uvěznění skutečných zločinců, jako jsou lidé, kteří odmítají platit koncesionářské poplatky za veřejnoprávní televizi? (Pozn.: Jde o v Německu známou kauzu, kdy byl vzat do vazby muž za to, že ze zásady odmítá platit výpalné veřejnoprávní televizi, přičemž jeho dluh činí 651,35 EUR.)

Jak tehdy ke znásilnění došlo? Oba údajní Syřané přišli do Německa v roce 2015 a žili v útulku v Lüchow-Dannenbergu. V létě 2016 navštívila dcera zaměstnankyně promigrační neziskovky ubytovnu, kde Syřané žili. Nejprve pili čaj v místnosti, pak se nálada obrátila. Podle obžaloby Mohamad T. náhle držel dívku za ruce, zatímco se jeho komplic svlékl a poté ji postupně znásilnili. Po činu jí vetřelci vyhrožovali: „Jestli někomu něco řekneš, zabijeme celou tvoji rodinu.“

Okresní soud v Ulzenu nyní shledal Mohamada T. (24) a Shadiho A. (24) vinnými. Verdikt: dva roky s podmíněným odkladem pro Shadiho A., 18 měsíců podmínka pro jeho komplice Mohamada T., každý s pokutou 500 eur. Právník oběti Björn Nordmann prohlásil: „Pro mou klientku je důležité, aby jí soud věřil. Poslední čtyři roky pro ni byly těžké.“

Obhájci obou mužů se proti verdiktu odvolali.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Dva syrští vetřelci znásilnili 15letou dceru pracovnice promigrační neziskovky

  1. Tento dvojí právní metr a nadržování is lamu, se jedou těžce vymstí, i těm soudcům a politikům jež ony zákony tvoří, a jejich voličům, a bohužel i jejich ne voličům 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *