Němci si je vylovili, Němci si je nejspíš také vezmou (video)

Němci si je vylovili, Němci si je nejspíš také vezmou (video)

Tedy alespoň to tvrdí. Jak jsem vás již informovala, tak do vod Středozemního moře vyrazila před zhruba 2 týdny nechvalně známá německá kapitánka Racketeová s její Sea Watch 3.

Loď, která před 2 dny vylovila pár stovek Afričanů u libyjských břehů, již dorazila k Sicílii. A tentokrát ihned s úmyslem přepravit vylovené džihádisty rovnou do Německa. A příště samozřejmě další, obohacení není nikdy dost. Vždyť německé obce se na své nové občany již tak nesmírně těší!!

Německá pašerácká neziskovka Sea-Watch vyzvala německou vládu, aby zajistila přijetí několika stovek afrických vetřelců. Musí také vyhovět požadavkům více než 230 německých obcí, které chtějí prostřednictvím iniciativy „Seebrücke“ ubytovat africké přistěhovalce.

Sea-Watch 3 včera přivezla více než 360 invazistů, posbíraných z člunů (část z nich viz titulek), plujících v blízkosti libyjského pobřeží. Po několikaměsíční nucené přestávce tak opět loví nové Evropany, kteří mají postupně nahradit stávající evropskou populaci. Od pondělí posádka volá po bezpečném útočišti v Evropě.

tito „trosečníci“ budou novou posilou německé ekonomiky 😂

Spolkové ministerstvo vnitra v úterý uvedlo, že „zkoumá možné závazky převzít odpovědnost za provádění azylových řízení pro některé z těch, kteří byli v každém jednotlivém případě zachráněni z nouze v rámci evropského přístupu“. Komisi EU však za tímto účelem dosud nezaslali žádost.

Tedy to znamená, že sice hodlají obohatit Německo těmito přínosnými inženýry, chirurgy, gynekology i IT specialisty, ale také se o ně hodlají rozdělit s dalšími zeměmi EU. Tak jistě bude o nové posily krachujících evropských ekonomik obrovský zájem…

Mluvčí bruselského úřadu řekl, že Sea-Watch 3 je v současné době u Sicílie a čeká, až jí bude přidělen přístav k vylodění. Od Itálie však dosud neobdržela žádnou „žádost o přerozdělení“.

V minulosti se Německo téměř vždy podílelo na koordinaci rozdělování vetřelců z Malty nebo Itálie. Spolkové ministerstvo vnitra ocenilo „závazek mnoha států, obcí a humanitárních organizací pro zranitelné uprchlíky“. Po určité době však měli žadatelé o azyl svobodu pohybu po celém Německu.

Mezitím musí být loď Sea-Watch 4, která byla z velké části spolufinancována evangelickou církví, znovu propuštěna italskými orgány, jak rozhodl v úterý palermský správní soud. Pobřežní stráž novou loď zadržela v září kvůli bezpečnostním nedostatkům. Nyní by měla co nejdříve vyplout do centrálního Středomoří, „aby zachránila ty, které EU nechává utopit“, jak uvedla Sea-Watch.

Bild
Sea Watch 4 je financovaná německou církví

V nadcházejících týdnech se očekává, že z Německa proplují do Středozemního moře další dvě lodě, které budou těm stávajícím pomáhat lovit nové „Evropany“. Mezi nimi je Mare Jonio 2. Ta má kapacitu pro tisíc osob a v její výbavě nechybí ani drony, zařízení pro noční vidění a horkovzdušné balóny. Tato loď bude největší pašeráckou lodí, brázdící Středozemní moře.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Němci si je vylovili, Němci si je nejspíš také vezmou (video)

  1. Němci bývají dobří inženýři, vědci, řemeslní, technici, ale s politikou mívají často značné potíže, a jejich Germánský duch ukázat se jako ti nejchytřejší a předurčení vládnout ostatním národům je ovšem zhoubný 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.