Němci si je vylovili, Němci si je nejspíš také vezmou (video)

Tedy alespoň to tvrdí. Jak jsem vás již informovala, tak do vod Středozemního moře vyrazila před zhruba 2 týdny nechvalně známá německá kapitánka Racketeová s její Sea Watch 3.

Loď, která před 2 dny vylovila pár stovek Afričanů u libyjských břehů, již dorazila k Sicílii. A tentokrát ihned s úmyslem přepravit vylovené džihádisty rovnou do Německa. A příště samozřejmě další, obohacení není nikdy dost. Vždyť německé obce se na své nové občany již tak nesmírně těší!!

Německá pašerácká neziskovka Sea-Watch vyzvala německou vládu, aby zajistila přijetí několika stovek afrických vetřelců. Musí také vyhovět požadavkům více než 230 německých obcí, které chtějí prostřednictvím iniciativy „Seebrücke“ ubytovat africké přistěhovalce.

Sea-Watch 3 včera přivezla více než 360 invazistů, posbíraných z člunů (část z nich viz titulek), plujících v blízkosti libyjského pobřeží. Po několikaměsíční nucené přestávce tak opět loví nové Evropany, kteří mají postupně nahradit stávající evropskou populaci. Od pondělí posádka volá po bezpečném útočišti v Evropě.

tito „trosečníci“ budou novou posilou německé ekonomiky ?

Spolkové ministerstvo vnitra v úterý uvedlo, že „zkoumá možné závazky převzít odpovědnost za provádění azylových řízení pro některé z těch, kteří byli v každém jednotlivém případě zachráněni z nouze v rámci evropského přístupu“. Komisi EU však za tímto účelem dosud nezaslali žádost.

Tedy to znamená, že sice hodlají obohatit Německo těmito přínosnými inženýry, chirurgy, gynekology i IT specialisty, ale také se o ně hodlají rozdělit s dalšími zeměmi EU. Tak jistě bude o nové posily krachujících evropských ekonomik obrovský zájem…

Mluvčí bruselského úřadu řekl, že Sea-Watch 3 je v současné době u Sicílie a čeká, až jí bude přidělen přístav k vylodění. Od Itálie však dosud neobdržela žádnou „žádost o přerozdělení“.

V minulosti se Německo téměř vždy podílelo na koordinaci rozdělování vetřelců z Malty nebo Itálie. Spolkové ministerstvo vnitra ocenilo „závazek mnoha států, obcí a humanitárních organizací pro zranitelné uprchlíky“. Po určité době však měli žadatelé o azyl svobodu pohybu po celém Německu.

Mezitím musí být loď Sea-Watch 4, která byla z velké části spolufinancována evangelickou církví, znovu propuštěna italskými orgány, jak rozhodl v úterý palermský správní soud. Pobřežní stráž novou loď zadržela v září kvůli bezpečnostním nedostatkům. Nyní by měla co nejdříve vyplout do centrálního Středomoří, „aby zachránila ty, které EU nechává utopit“, jak uvedla Sea-Watch.

Bild
Sea Watch 4 je financovaná německou církví

V nadcházejících týdnech se očekává, že z Německa proplují do Středozemního moře další dvě lodě, které budou těm stávajícím pomáhat lovit nové „Evropany“. Mezi nimi je Mare Jonio 2. Ta má kapacitu pro tisíc osob a v její výbavě nechybí ani drony, zařízení pro noční vidění a horkovzdušné balóny. Tato loď bude největší pašeráckou lodí, brázdící Středozemní moře.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Němci si je vylovili, Němci si je nejspíš také vezmou (video)

  1. Němci bývají dobří inženýři, vědci, řemeslní, technici, ale s politikou mívají často značné potíže, a jejich Germánský duch ukázat se jako ti nejchytřejší a předurčení vládnout ostatním národům je ovšem zhoubný 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout