Pákistánec znásilňoval v Německu, pak utekl do Itálie, kde požádal o azyl

Pákistánec znásilňoval v Německu, pak utekl do Itálie, kde požádal o azyl

Zločinci z řad muslimských invazistů dávno ví, že přicházet do Evropy s doklady se nevyplatí. I proto všechny doklady totožnosti včas odhodí a posléze se vydávají za nezletilce, většinou mezi 15-17 lety. Mnozí se dokonce nahlásí na více místech pod různými identitami, na něž pak berou štědré dávky. Jiní pro změnu využívají vylhané identity k beztrestnému páchání zločinů. Ne vždy jim to však vyjde, neboť nemalá část žadatelů o azyl je již zahrnuta ve společné evropské databázi a to včetně biometrických údajů…

Pákistánec znásilnil ženu v Německu a pak uprchl do Itálie jako „žadatel o azyl“. Uprchl tak před německou spravedlností.

Islámský násilník byl zatčen v Leccu, kam utekl, aby se vydával za uprchlíka. V té době už na něj byl vydán mezinárodní zatykač.

26letý z Pákistánec v únoru 2019 ve Stuttgartu, kde žil, unesl a znásilnil ženu. Tu se mu podařilo nalákat do pasti tak, že předstíral zranění. Běžela mu pomoci, ale on ji napadl, zajal ji v jejím bytě a doslova z ní strhal oblečení a znásilňoval a týral ji do doby, než se jí podařilo z bytu utéct a zavolat o pomoc.

Pákistánec poté uprchl do Itálie, aby se vyhnul zatčení. Samozřejmě vyrazil bez dokladů v přestrojení za uprchlíka a požádal o politický azyl. Vylíčil, že přišel přímo ze své země, aby unikl válce na severozápadě. Zatímco čekal na prozkoumání své žádosti o ochranu, byl umístěn v přijímacím centru v Leccu.

Nic z toho, co řekl, samozřejmě nebyla pravda. Agenti MS z Lecca ho však odhalili a zatkli. Poznali ho podle fotografie a dalším biometrickým údajům, které již byly zadány v databází Policejních sil Evropské unie. Nyní je ve vězení v Pescarenicu v Leccu a čeká na vydání do Německa, kde byl odsouzen k pěti letům vězení a deportaci.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Pákistánec znásilňoval v Německu, pak utekl do Itálie, kde požádal o azyl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout