Muslimští vetřelci ponížili, postřelili a okradli švédského chlapce

Muslimští vetřelci ponížili, postřelili a okradli švédského chlapce

Ponižování káfirů není nic neobvyklého. Velmi dobře známý je loňský případ, kdy dva muslimští vetřelci přepadli a odvlekli na hřbitov dva švédské chlapce, které pak celou noc týrali, znásilňovali a hodlali je pohřbít zaživa, což by dokonali, pokud by je nevyrušil svědek. Tento případ se tomu z hřbitova něčím velmi podobá, také zde si pachatelé mysleli, že se své ponížené a postřelené oběti zbaví…

16letý chlapec byl vlákán do lesa a byl vhozen do jezera dvěma muslimskými spolužáky ze Středního východu. V lese ho přinutili svléknout se a nařídili mu, aby „vykouřil“ zbraň, než ho střelí do hrudi. Chlapci se však podařilo odplavat, zatímco po něm stříleli a unikl tak vraždě. Dnes je duo odsouzeno k několika letům vězení pro mladistvé za pokus o vraždu, a to díky velmi štědré věkové „slevě“.

Dne 9. října 2020 ve 12:32 bylo  přijato nouzové volání od muže, který slyšel střelbu v oblasti Frufällan u Borås.

O chvíli později, ve 13:01, žena spustila poplach a nahlásila, že ve svém domě ve Frufällanu přijala krvácejícího 16letého chlapce, který měl na sobě pouze spodní prádlo. Chlapec byl postřelen a plaval v jezeře.

Když na místo dorazila policie a sanitka, bylo zjištěno, že šestnáctiletý chlapec byl střelen do hrudníku a byl převezen do nemocnice Södra Älvsborg. Chlapec, který útok přežil, vysvětlil policii a zdravotníkům, že byl postřelen dvěma spolužáky.

U soudu vyprávěl, jak ho duo vylákalo do lesa a k jezeru. Když se tam však dostali, rychle se ukázalo, že ho hodlají shodit dolů ze skály. Jeden z nich vytáhl brokovnici a kopl ho.

S namířenou zbraní pak donutili chlapce, aby si klekl na kolena a vzdal se všech svých cenností. Když nabili zbraň, ukázali náboje a řekli: „Tohle je to, čím tě zastřelíme. Tady umřeš.“

Také ho ponížili tím, že ho donutili svléknout si všechno oblečení kromě spodního prádla. Jeden pachatel se zeptal druhého, jestli chce něco od oběti. Když odpověděl ne, první místo toho řekl: „Vykouřit zbraň!“, ale oběť to odmítla.

„Kdybych to udělal, určitě by vystřelil,“ řekl pak 16letý chlapec.

„Byl jsem vyděšený. Byl jsem sám na ostrově, sám v lese se dvěma chlapy, kteří mě chtěli zabít. Hluboko uvnitř jsem věděl, čeho jsou schopni. Byl jsem si jistý, že mě zastřelí. Myslel jsem, že tam umřu a možná mě najde někdo, kdo bude venku se psem. Takhle můj život končí, pomyslel jsem si.“

Když 16letý chlapec navrhl duu, že jim může dát peníze, pokud ho nechají žít, náhle uslyšel ránu a ucítil, jak mu doslova hoří v hrudi. Říká, že podruhé předtím musel trochu natočit své tělo směrem ke střelci.

„Proto ta střela byla taková, jaká byla, protože jsem k němu stál v takovém úhlu. Kdybych na něj šel přímo, nepřežil bych to.“

Postřelený chlapec skončil ve vodě, přemohly ho „zvířecí instinkty“ a začal plavat. Na pláži viděl útočníky, jak se snaží znovu nabít zbraň. „Jdu pro něj!“ – slyšel jednoho z nich vykřikovat. Když byl chlapec 15 až 20 metrů daleko, jeden na něj začal znovu střílet, ale minul.

16letý chlapec plaval podél okraje jezera a asi po 200 metrech se vplížil mezi skály, které tvořily něco jako jeskyni. Schovával se tam asi 15 minut, protože si myslel, že něco slyšel. Pak se dostal do blízkého domu, měl na sobě jen spodní prádlo a krvácející ránu na hrudi. Když zaklepal na dveře, šokovaná žena mu otevřela a poté, co vešel, zamkla všechny dveře a položila ho do postele. Obvázala mu ránu a spustila poplach.

Oba spolužáci, kterým je nyní údajně 17 a 16 let, jakékoliv provinění popřeli. Okresní soud v Boråsu však dospěl k závěru, že důkazy předložené státním zástupcem k případu jsou tak jasné, že je nepochybné, že se duo společně a konsenzuálně pokusilo zabít 16letého chlapce.

Podle okresního soudu musí být zločin posuzován jako pokus o vraždu. Dvojice je také odsouzena za další zločiny. Jeden z nich byl například u toho, když 16. srpna 2020 přistěhovalecký gang napadl a brutálně zbil švédského bezdomovce v autobuse v Borås. Muž byl mimo jiné kopnut do obličeje.

Okresní soud v Borås bere v úvahu věk obžalovaných a stanoví celkový trest vězení pro mladistvé na 2 roky a 8 měsíců pro každého z nich. Odsouzení a jejich opatrovníci musí oběti také zaplatit náhradu škody.

Okresní soud shledal, že trest za tyto činy ve skutečnosti odpovídá 16 letům vězení. Vzhledem k věku odsouzených  místo toho volí soud nižší trest odnětí svobody pro mladistvé.

Oběť je dnes nucena žít omezený život. Říká, že nemůže být na určitých místech kvůli tomu, že se bojí o svůj život. Cítí se velmi špatně především v noci, protože má problémy se spánkem.

K případu jen dodávám, že muslimští vetřelci patří k přistěhovaleckému gangu, přičemž většina členů tohoto gangu do Švédska dorazila bez dokladů, tedy i jejich udávaný věk je více než sporný. Ve skutečnosti jim může být o pěkných pár let víc, což by se dalo celkem jednoduše zjistit. O to by ovšem museli mít Švédové zájem. Trest je pak samozřejmě výsměchem oběti…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Muslimští vetřelci ponížili, postřelili a okradli švédského chlapce

  1. Mlslimové jsou všem ostatním nadřazeni, a Švédské soudy to respektují, páč zabít kafíra neni dle šárii žádný zločin.

  2. Švédsko patrí medzi najväčších dodávateľov zbraní pre Saudskú Arábiu – budúceho neobmedzeného pána takmer celej Európy a vlastne aj väčšiny sveta /Kanada, Austrália, veľká časť Afriky a Ázie, Nový Zéland…/. Keby existoval objektívny rebríček najneľudskejších a najzločinnejších režimov sveta, Švédsku by celkom určite patrilo druhé miesto práve za Saudskou Arábiou /nedotknuteľným spojencom USA , NATO a EÚ – Rijádu nikdy nehrozili ani symbolické sankcie/. Niet pochýb,že tvrdá saudskoarabská verzia šaríe vrátane takých „maličkostí“ ako getá pre nemoslimských domorodcov, povinné burky, trest smrti za homosexualitu či neveru, zákaz hazardných hier. pornografie, bravčoviny, alkoholu, atď. bude vo Švédsku zavedená ako v prvej krajine Európy. Tipujem ,že najneskôr o 4-5 rokov Až za ňou budú nasledovať Veľká Británia, Holandsko, Belgicko, Francúzsko, Kosovo,Bosna, atď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout