Muslimské gangy denně útočí na francouzské policisty (videa)

Muslimské gangy denně útočí na francouzské policisty (videa)

V posledních týdnech nebyla ve Francii snad jediná noc, kdy by nedošlo k útoku na policisty. Za útoky stojí prakticky pokaždé skupiny mladých muslimů, žijících v ghettech v různých francouzských městech. Mladíci útočí buď přímo na budovy policejních stanic nebo pod nějakou záminkou vylákají policisty na vybrané odlehlé místo a tam na ně zaútočí.

Právě k takovému útoku došlo v noci na dnešek. Středa, pátek a teď neděle. Potřetí v týdnu zažila frejusijská čtvrť La Gabelle podle svědků “obzvlášť napjatý” večer.

Požáry odpadků a matrací nejprve krátce před 23.00 upozornily posádku městské policie, která vzápětí na místo vyrazila. Pak se situace vyhrotila. “První posádka byla chycena do léčky. Jakmile přijeli na místo, členové gangu na ně začali střílet petardami a házet kameny,” řekl člen bezpečnostních sil, přítomných na místě.

Útočníci házeli na auto, policisté z něj mezitím stihli utéct. Bylo velké štěstí, že v tomto případě nebyl nikdo zraněn, což je při tom, jak dopadlo auto, docela s podivem…

Tato posádka se musela stáhnout, aby unikla léčce, zatímco čekala na posily, včetně národní policie.

Po více než půlhodině bojů se čtyřiceti útočníky, oblečenými v černém, policie obnovila pořádek. Jedno z policejních aut bylo obzvláště poškozeno na čelním skle, dveřích a bočním okně řidiče.

Hasičům se později podařilo uhasit i mnohačetné požáry v oblasti. Hořelo obzvláště v okolí kamer, hlavních cílů včerejších večerních útoků.

na stejném místě ve Frejus útočila banda muslimských výrostků 3x během týdne

Policie byla v neděli večer napadena asi 20 lidmi také ve čtvrti Saint-Jean de Beauvais (Oise). Tři policisté byli zraněni a 16letý chlapec, člen útočícího gangu, byl zatčen a poté byl vzat do vazby.

útok v Beauvais, zatčen byl šestnáctiletý mladík

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Muslimské gangy denně útočí na francouzské policisty (videa)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.