Jste proti muslimské invazi? Pak jste podle současných měřítek extremista…

Jste proti muslimské invazi? Pak jste podle současných měřítek extremista…

A platí to tak v celé EU, přičemž Německo to nyní ještě zdůraznilo tím, že za extremistickou stranu prohlásilo právě AfD, která jako jediná německá parlamentní strana vystupuje proti islamizaci země, ale i celé Evropy. Ostatně, vzhledem k tomu, že naše vládní loutky vše kopírují od Německa, vypadají zprávy o extremismu českého proislámského Al Hamajdova MV takřka jako okopírované od Německa.

Nicméně, velmi podobně jako Němci nyní jednají také ve Švédsku, kde hodlají protiislámskou a protimigrační opozici dokonce zakázat. V Německu politika vůči jediné skutečně opoziční straně AfD směřuje také k možnému zákazu. Postupné zrušení jediné opozice tak přesně odpovídá směřování korporátně-fašistického režimu, který napříč EU panuje.

Jedna z nejvyšších německých zpravodajských služeb údajně označila celou stranu Alternativa pro Německo (AfD) za podezřelou pravicovou extremistickou skupinu, čímž připravila půdu pro to, aby umožnila státním zpravodajským službám monitorovat členy strany, včetně možnosti číst jejich e-maily a poslouchat jejich telefonní hovory.

Šéf Spolkového úřadu pro ochranu ústavy (BfV) Thomas Haldenwang ve středu informoval všechny státní úřady, že tento krok byl přijat 25. února. Nicméně, kvůli právním komplikacím nebylo povoleno oficiálně oznámit nové označení AfD veřejnosti.

Vzhledem k postavení AfD jako největší (a de facto jediné) opoziční strany v Německu a škodám, které by nová klasifikace mohla mít na šance strany v nadcházejících volbách, panují obavy, že demokratické principy se na AfD nemusí vztahovat kvůli odmítnutí masové muslimské invaze.

Nová klasifikace znamená, že BfV může sledovat stranu pomocí všech zpravodajských postupů, včetně tajných metod. Vzhledem k nedokončeným řízením před správním soudem však agentura dosud nesleduje členy AfD ve Spolkovém shromáždění, státních parlamentech a Evropském parlamentu, včetně kandidátů AfD pro letošní německé parlamentní volby.

Spolkový mluvčí AfD Tino Chrupalla zdůraznil nedemokratickou povahu rozhodnutí a obvinil BfV, že tyto informace zveřejnila dříve jen proto, aby poškodila volební šance AfD (pozn.: v Německu jsou volby také letos na podzim).

Na národní úrovni se německá kontrarozvědka v březnu loňského roku rozhodla sledovat nacionalistické křídlo v rámci AfD, protože podle úřadů bylo potvrzeno, že je to krajně pravicová skupina. Přestože se křídlo mezitím formálně rozpustilo, členové skupiny jsou v AfD stále silně zastoupeni a přispěli k nové klasifikaci.

Podle Spiegelu zpráva poskytuje důkazy o tom, že AfD porušuje záruku lidské důstojnosti a princip demokracie v základním zákoně. Existují také údajně vazby na organizace jako je Identitární hnutí (celoevropské hnutí za ochranu hranic před vetřelci, které bylo např. ve Francii nyní zakázáno)..

AfD podnikla řadu právních kroků, aby zabránila kontrarozvědce sledovat stranu.

Několik státních sdružení AfD již bylo klasifikováno jako podezřelé případy. V poslední době se na AfD Sasko zaměřila tajná služba. Opoziční strana je rovněž sledována jako podezřelý případ v Durynsku, Braniborsku a Sasku-Anhaltsku.

Jak se systém tváří na strany či hnutí, které mají jako základní program nulovou toleranci muslimské migrace, hlídání evropských hranic a zákaz islámu či jeho omezení v zemi? Toto vše je dnes považováno za extremismus!! Přitom jde o to jediné, co ještě může Evropu uchránit od totální destrukce.

Naopak, strany jako Zelení, socani, u nás třeba Piráti, tedy strany, které systém absolutně podporují a ve strukturách EP hlasují pro neomezené migrační dálnice, celkově podporují masovou muslimskou invazi i podvratné neziskovky, které přiváží z Afriky nebezpečné islámské radikály, jsou považovány za demokratické.

Tedy podle současné politiky nejen EU, ale i politiky, kterou podporují všechna korporátní média je demokratická taková strana, která prosazuje destrukci Evropy, nahrazení původních Evropanů černochy, Araby, Afghánci a jinou primitivní muslimskou masou. Strana, která podporuje v maximální míře muslimskou invazi i islám jako takový.

Chcete-li opak, než tyto údajně „demokratické“ strany, pak jste extremista!!!

Snaha o rušení či kriminalizaci stran, které odmítají islamizaci Evropy jistě není náhodná a nemyslím, že zůstane jen u Německa, Švédska, Španělska nebo Francie, což jsou země, u nichž jsem podobné snahy v poslední době zaznamenala. Pak by samozřejmě v celé EU zůstala jen jednotná NF, která dnes ostatně ovládá nejen EP, ale většinu národních parlamentů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Jste proti muslimské invazi? Pak jste podle současných měřítek extremista…

  1. Přesně tak. Jde o zneužití moci levicovými extrémisty. jež touží po absolutní vládě bez opozice, jak je u nich zvykem. Svoboda a demokracie musí jít spolu ruku v ruce, jinak to nefunguje. Bez svobody se demokracie může stát tyranií, a svoboda bez demokracie anarchií.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout