Také OSN vyzývá k vytvoření “migračních toků”

Také OSN vyzývá k vytvoření “migračních toků”

V několika posledních článcích jsem upozornila na to, jak se v poslední době začínají ozývat některé invazí již silně zatížené země a opětovně tlačí na co nejrychlejší schválení společné migrační politiky EU, případně stanovení rovných podmínek přerozdělování a “sdílení zátěže”.

Je tedy jen otázkou velmi krátkého času, než Brusel – nyní za absolutního nezájmu většiny Evropanů – k něčemu podobnému přistoupí.

Astronomická půjčka ve výši 750 miliard eur, schválená právě včera většinou našich parlamentních stran, poskytovaná globalistickými bankami, jejichž majitelé jsou i těmi, v jejichž zájmu EU “kope”, nás až do roku 2058 zavázala poslouchat jejich diktát. Ve světle toho je jasné, že nyní všechny zadlužené vlády kývnou na cokoli.

O plánovaných jednotných azylových pravidlech EU jsem už psala dost. Aby toho ovšem nebylo málo, s tlakem na přijímání invazistů přichází také OSN. Jak jinak, vždyť tato globalistická organizace, stejně škodlivá, jako EU, byla tím, kdo přišel už víc než dva roky nazpět se dvěma migračními kompakty.

A detailní plány UNHCR, což je organizace, spadající pod OSN, jsem Vám popsala nedávno. Ve zprávě Mezinárodní organizace pro migraci při OSN – IOM a Světového potravinového programu OSN -WFP pod názvem “Zranitelné populace – dopad covid-19 na hlad, migraci a vysídlení” se uvádí:

” Pandemie zvýšila hlad a zvýšila počet rodin, které potřebují peníze. Zvýšil se i počet komunit vysídlených ze svých domovů konflikty, násilím a katastrofami. Sociální daň z pandemie by mohla být zničující. Svět musí těmto katastrofickým dopadům zabránit a je zapotřebí větší podpory.

Důsledky krize jsou ničivější než dopady samotné pandemie. Mnoho lidí v zemích s nízkými a středními příjmy, kteří se před několika měsíci dostali do problémů, nyní čelí zničeným živobytím. Patří mezi ně severní Afrika, Libye, Blízký východ, Irák, Jemen, západní a střední Asie, Afghánistán, západní, střední a východní Afrika, Latinská Amerika a Karibik.

Všímáte si, Evropa tam není! Samozřejmě, z některých uvedených míst se totiž mají stěhovat statisíce lidí právě do Evropy!! I když stále více lidí i v Evropě přichází o svoji existenci kvůli nesmyslným a mnohdy ekonomicky likvidačním pandemickým restrikcím.

Brusel a národní vlády nicméně nadále posílají miliardy peněz daňových poplatníků – tedy od svých občanů – do regionů uvedených OSN. Vetřelci i nadále nachází otevřené hranice a plní pašerácké lodě, ale OSN se domnívá, že to nestačí. Proto tlačí na další legalizaci invaze, tentokrát ekonomické! Přitom na výše uvedeném seznamu IOM jsou mnohdy i takové země, v nichž se na nějaké omezování ekonomik příliš nehrálo. Nicméně špatná ekonomická situace se jen tak mimoděk svede na covid!

Šéf IOM Antonio Vitorino proto trvá na, cituji:

…”naší kolektivní odpovědnosti chránit práva lidí, kteří migrují nebo prchají, a chránit je před další újmou. Protože migranti, ať už pravidelní nebo nelegální, mají těžký život. Zejména v pandemii jsou stigmatizováni, mimo jiné kvůli předsudkům, že mohou šířit virus. “

A vyvstává otázka: a co “chudí Evropy”? Existuje také pakt, katalog lidských práv a neziskovky, které aktivně pomáhají s jejich “relokací”? Jedinou “migrační cestou” otevřenou zbídačenému obyvatelstvu Evropy je cesta k bezdomovectví, krmení ve vývařovně, k distribuci oblečení Červeného kříže a různých národních Charit. Na konci sociálního žebříčku nakonec dojde k brutální konkurenci: mezi potřebami Evropanů a vetřelců, které do zemí EU přivedli šílení zastánci globalizace a výměny evropského obyvatelstva.

To je podstata globalizace, mezi jejíž horlivé stoupence patří EU, OSN, IOM a WHO. Tato globalizace zničila ekonomiky rozvojových zemí a učinila je závislými na “bohatém Západu”. Jejich trhy jsou zaplaveny levnými produkty, na nichž nadnárodní korporace vydělávají. Jsou to tytéž korporace, které podporují invazi a za nimiž stojí právě OSN. A tyto korporace také ničí životní prostředí i nerostné bohatství rozvojových zemí.

Skutečnost, že poptávka k OSN a korporacím přidruženého hnutí Greta po “bezuhlíkové ekonomice” ničí tu a tam celá hospodářská a průmyslová odvětví, ničí pracovní místa a prosperitu, nikoho netrápí. To vše bude mít další dopad na “chudé země”: bude-li v “bohatých zemích” méně peněz, přiteče méně peněz i do těch chudých. A chudoba se má – dle majitelů korporací, resp. jim poplatných organizací EU a OSN – řešit výměnou Evropanů za Afričany a Araby…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Také OSN vyzývá k vytvoření “migračních toků”

  1. Zranitelný je KAŽDÝ, kdo není bílý heterák.
    Hlavně Černí, všech odstínů černi, vč. Indočechů.
    Dále LGBT sktivisti, potrhlé feministky, meetky, žluťásci jenom v případě, že jsou muslimové.
    Žluťásci v Číně jsou fůůj, až na Ujgury, teda. Ti jsou zranitelní.

    1. No, však už si udělali seznam a podle něj se začne postupně jedna “zranitelná skupina” za druhou stěhovat do Evropy. Do Německa už létají tak 2-3 letadla týdně plná takových obohacovačů (tam to i oficiálně přiznávají, protože většina Němců to akceptuje) a lodě neziskovek ani nestíhají kmitat mezi Libyí a Itálií… ✈🚢

  2. Řekl bych, že nás čeká Velká Česká zeď, ale mafie ANO a ČSSD radši hrábne po tom EU balíku, podobně jako Loupežníci (Piráti), kteří ještě vehementněji programově podporují globální socialismus a is lam prosazovaný OSN a spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.