Islámské školy, imámové ve věznicích či sňatky podle práva šaría – ještě letos i u nás?

Islámské školy, imámové ve věznicích či sňatky podle práva šaría – ještě letos i u nás?

Zdá se, že ano. Je to jen další z mnoha vstřícných kroků vůči islamizaci naší země, které mohou učinit ČR mnohem přitažlivější právě pro muslimy.

Možná jste i vy četli článek od p. Lhoťana, který velmi bedlivě sleduje činnost české muslimské obce. Upozornil v něm, že již uplynulo deset let od registrace muslimské obce, takže si mohou muslimové zažádat o registraci 2. stupně, která by jim přinesla mnohé výhody.

Mimo tzv. madras (islámských škol) může jít také o možnost výuky islámu na státních školách a uzavírání sňatků podle práva šaría, ve věznicích by pak musel být k dispozici muslimům i imám. Navíc, muslimská obec by získávala státní podporu, tedy i vy budete ze svých daní přispívat na budoucí islamizaci vlastní země. „Skvělé“, že??

Za zákon, který by muslimům dopomohl k získání větších práv a výhod údajně lobbovala především ČSSD. Myslím, že to ovšem nikoho znalého neudivuje. Všichni víme, jak silná je náklonnost jejího šéfa k islámu. Ostatně, ani on sám se tím nijak netajil.

Ovšem větší vstřícnost k muslimům by mohla v kombinaci se sjednocením sociální politiky EU (k summitu má dojít v květnu) vést k tomu, že naše země bude pro muslimy docela slušným lákadlem. Zatímco mnohé evropské země začaly islám omezovat, u nás je to přesně naopak. Myslíte, že se to v muslimské komunitě nerozhlásí?

Na podzim nás čekají volby a ať je to jakkoli, vyhrají v nich eurohujeři, jejichž základním úkolem je předání naší suverenity Bruselu. Tak, jako ji postupně odevzdává současná vláda, ale i ty předchozí, ta další by měla dílo zkázy dokonat. Mezitím bude na pořadí dne i sjednocení azylové a migrační politiky.

Podle informací od zasvěcených je jisté, že islámská komunita u nás je docela radikální, asi jen úplný hlupák věří tomu, že peníze, které byly zasílány teroristům, posílal Samer Shehadeh bez vědomí ostatních muslimů.

Dánsko se nedávno rozhodlo velmi výrazně potlačit islamizaci vlastní země. Pozdě, ale přece. Dnes a denně čtu o tom, co se děje v zemích, které islám nechaly rozbujet. Švédsko se stalo nejnebezpečnější evropskou zemí pro ženy a to v situaci, kdy neměli žádné kolonie podobně, jako my.

Naše země by si měla z toho, co se děje jinde, vzít patřičné poučení a jednat tak, abychom se jednou nestali dalším Švédskem. Zatím ovšem děláme vše pro to, abychom jím jednou byli. A to včetně vysokých preferencí Pirátů, kteří jako jediní europoslanci z ČR jednomyslně hlasovali v EP pro tzv. „migrační dálnici“.

Uvědomte si, že pokud se směřování vstříc islamizaci nezvrátí, tak problém vašich dětí či vnoučat nebude nějaký covid, ale islám. Ten teď ovšem nikdo neřeší.

Nakonec taková zajímavost. Zatímco muslimům byla jejich obec schválena už před deseti lety, buddhisté žádají dlouhodobě o totéž marně. Proč muslimové ano a buddhisté ne? Nevím o tom, že by kdekoli v Evropě někdo vraždil ve jménu Buddhy, ale ve jménu Alláha se vraždí až nápadně často….

Mimochodem, nejen politici, ale i mainstreamová média muslimy přímo milují. A to dokonce i usvědčené teroristy nebo ty, kteří v mešitě vyzývají k nenávisti (viz níže):

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Islámské školy, imámové ve věznicích či sňatky podle práva šaría – ještě letos i u nás?

  1. Když mohou Židé , tak co by nemohli muslimové.
    Synagogama se to v české kotlince jen hemží, ať žije diverzita.
    V nemocnicích bude vedle kaple a synagogy i mešita , pokrok nezastavíš.
    ?

  2. Přijetí registrace is lámu 2. stupně to je počátek is lamizace ČR. Za třeba 70 či 100 let bude tento datum Českým chalifátem oslavován jako sváteční den. 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout