Afghánec ubodal Němku před očima jejího osmiměsíčního dítěte

Afghánec ubodal Němku před očima jejího osmiměsíčního dítěte

Právě klid, s jakým nakonec přijal afghánský vetřelec rozsudek, jasně ukazuje, že svého činu nikdy nelitoval. V jeho zemi je totiž normální zabít ženu, která není poslušnou loutkou. Vraždu ze cti totiž šaría prosazuje a pro muslima je vražda neposlušné ženy jediným přijatelným způsobem jejího „zkrocení“.

Před vynesením rozsudku v rámci „divadelního představení“, které mu mělo zajistit kratší trest, vzlykal, poté si vrah před soudem s radostí vykouřil cigaretu, již bez jakéhokoli náznaku lítosti.

Soudce Georg Meiski ho odsoudil k doživotnímu vězení za vraždu Tatjany S. (†20) před její osmiměsíční dcerou.

Afghánský vetřelec Shaeiq S. má všechny důvody ke spokojenosti: Ačkoli 6. srpna 2020 zabil svou partnerku 18 bodnými ranami za použití dvou nožů, přičemž žena umírala trýznivou smrti, krajský soud v Deggendorfu nepovažoval vraždu za krutou.

„Hrůza, bolest a utrpení jsou nesmírné, prostředky právního státu nejsou,“ řekl soudce. Jednoduše řečeno: Obžalovaný, který byl v minulosti sedmkrát odsouzen, může být propuštěn po pouhých 15 letech vězení.

Tatjanini rodiče byli přítomni v soudní síni, když soudce popsal pozadí zločinu před společnou restaurací s kebabem.

V roce 2013 přišel vrah do Německa z Afghánistánu, v roce 2014, tedy v 19 letech, dostal občanství a poté opakovaně navazoval styky s nezletilými dívkami.

„Tatjaně bylo pouhých 15 let, když se v roce 2015 zamilovala do 20letého obviněného,“ řekl soudce. Její rodina ho přijala, její otec dokonce zaplatil 10 000 eur za dodávku s občerstvením. Dívka se oblékala skromně, stáhla se od ostatních přátel, konvertovala k islámu a nakonec si ho dokonce vzala podle muslimských pravidel. „Zpočátku Tatjana pravděpodobně vnímala to, že ji neustále kontroloval, jako známku zvláštní lásky,“ řekl soudce Meiski.

Ale pod vlivem alkoholu a drog se Shaeiq S. stával stále více žárlivým, pochyboval o otcovství své dcery, která se narodila v roce 2019, a dokonce naznačoval, že Tatjana měla poměr se svým otcem. „Alláh tě potrestá,“ vyhrožoval jí. „Nejdřív musí téct krev,“ řekl kamarádovi před zločinem.

V létě 2020 se odstěhovala z jejich bytu, chtěla se od manžela oddělit. V den zločinu šla do snack baru kolem 20.hodiny na závěrečnou dohodu. Soudce Meiski řekl: „Zatáhl ji do auta, poklepal jí nožem na hruď a zeptal se, jestli ho nepodvedla. Protože byla unavená z věčných nesmyslných otázek, řekla: Ano, a s několika. Teď měl odpověď, na kterou dlouho čekal, a ubodal ji.

Poté vytáhl dceru z auta a posadil se s ní před stánek s kebabem. „I v této situaci stále upíral Tatjaně právo na život a křičel: Nech ji zemřít, děvka, zradila mě.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Afghánec ubodal Němku před očima jejího osmiměsíčního dítěte

  1. Oni to mají zabudované ve svém matrixu tento způsob myšlení, je to jejich kultura, a proto sem tato anti civilizace nepatří. Nikdo je nepřevychová, jak o tom referoval třeba Dánský psycholog Sennels. A proto je k nám nebrat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout