Islám není náboženství míru, islám je pro válku

Už pedofilní lžiprorok Mohamed, který je vzorem všech pravověrných muslimů, dobýval území mečem, vraždil bezvěrce a jejich ženy a dcery si bral coby sexuální otrokyně. Dobrý muslim je tak jen ten, který kopíruje život Mohameda tak, jako mu to přikazuje Korán.

Ostatně, každý souzený islámský terorista jen vše výše uvedené potvrzuje. Dělal jen to, co jeho guru Mohamed a co mu přikazuje Korán.

V pátek byl mladý „Brit“ Jménem Sahayb Abu usvědčen z plánování teroristického útoku ve Velké Británii. Michael Copeland poskytl kontext, aby ukázal, že jeho zamýšlené činy byly nařízeny islámským právem.

„Islám je pro válku, braní rukojmí, zabíjení nevěřících, boj proti tyranii, braní válečné kořisti, braní žen nepřátel za sexuální otrokyně.“

Přesně to napsal 27letý Sahayb Abu online. Poté, co byl v březnu loňského roku propuštěn z vězení, často přistupoval k propagandě IS a používal různé platformy sociálních médií, aby se chlubil svým násilným přesvědčením. Důkazy shromážděné policií ukázaly, že také jeho rodinní příslušníci ospravedlňují zločin proti káfirům (nevěřícím) za účelem džihádu.

Sahayb byl nyní shledán vinným z plánování teroristického útoku v Británii. Jeho výše citované prohlášení a otázka ospravedlnění zločinu proti káfirům za účelem džihádu je důkazem, že je terorista správný muslim, neboť následuje konání Mohameda.

Existuje neuvážený předpoklad, vyplývající ze standardního dogmatu, který se skrývá za záměrnými manipulacemi mainstreamových médií. Ten tvrdí, že islám je náboženství míru, které bylo „překrouceno“ a „zvráceno“ lidmi, kteří ho špatně pochopili.

Výpověď obžalovaného je jakýmsi důkazem toho, jak moc jsou tato tvrzení mylná. Každý prvek Sahaybova prohlášení je do velké míry součástí islámské výuky, jak lze snadno ukázat.

Islám rozděluje svět na dvě části, Dar al Islam, říši islámu pod islámskou nadvládou, a zbytek světa, který není pod islámskou nadvládou, což je Dar al Harb, tedy říše války.

„Británie (stejně jako celá Evropa) byla vždy Dar al Harb“, řekl Anjem Choudary. V Dar al Harbu má každý muslim povinnost provádět džihád, tedy válku za založení islámského náboženství, což je společná povinnost všech pravověrných muslimů. Takže islám je pro válku v Británii a všech ostatních nemuslimských zemích. Džihád se vyučuje v Al Azhar v Káhiře jako „stálá válečná instituce“.

Korán (9:5) povoluje braní káfirů coby rukojmích: „Zabavte je, omezte je,“ přikazuje. Korán je součástí islámského práva. Popírání jakéhokoli verše dělá z každého muslima odpadlíka, který musí být zabit (Manuál o8.1). Rukojmí mohou být vykoupena za výkupné.

„Zabijte je, kdekoliv je najdete“, přikazuje Korán 2:191 a 9:5. Tím má Korán na mysli káfiry, tedy nemuslimy. Islámské pokyny jsou nemilosrdné. V islámu není žádný trest za zabití nevěřících v džihádu, ale naopak, za zabití káfira má muslim o něco blíže k vysněnému Ráji. „Život nevěřících nemá žádnou hodnotu,“ říká Omar Bakri.

Muslimům je znovu a znovu přikazováno bojovat proti káfirům, bojovat za zabíjení. Slovo „tyranie“ vyžaduje zvláštní překlad. Tyranie v islámu je jakýkoli politický systém, který stojí v cestě šaríi, islámskému právu. Západní demokracie je pro islám „tyranií“.

Celá kapitola Koránu se jmenuje „Válečná kořist“. Mohamedovi stoupenci nebyli placeni. Jejich motivací byl podíl na kořisti z nájezdů, které provedl. Islámský stát po bombových útocích v Bruselu v roce 2016 prohlásil, že:

„Alláh také učinil krev každého káfira legální k jejímu prolití a je halal (povolené) vzít si jejich bohatství“.

Časopis Dabiq (ISIS), píše v říjnu 2014:

„Zotročení rodin káfirů a přijímání jejich žen jako konkubín je pevně zavedeným aspektem práva šaría.“

„A vezměte si jejich ženy jako válečnou kořist“ byl výkřik účastníka demonstrace muslimů před dánským velvyslanectvím v Londýně v muslimy vyhlášeném „Dni hněvu“ čtyři měsíce po zveřejnění karikatur Mohameda v dánských novinách. V irácké televizi ajatolláh Ahmad Al Baghdadi vysvětluje tazateli, co je islám:

„… pak s nimi bojujeme a unášíme jejich ženy a ničíme jejich kostely – To je islám!… No tak! Zjistěte, co je islám!“

Jak je zřejmé z výše uvedeného, mnoho ustanovení práva šaría porušuje trestní právo, to znamená, že podporuje zločiny a muslimy podněcuje ke zločinnosti zejména v zemích káfirů.

„Pokud praktikujeme islám, jsme nad zákonem země“,

prohlásil Mustafa Carroll z islámské společnosti CAIR Texas. Anjem Choudary dal jasně najevo, že islám pohrdá zákonem, který vymyslel člověk. Abu Bakr v Austrálii trvá na tom, že:

„Jediný zákon, který se musí šířit… je islám.“

Mainstreamová média v Británii, ale i ve většině západního světa, si žalostně neuvědomují, co je islámské učení. Podobně tento handicap sdílejí téměř všichni západní politici. Ostatně, také u nás jeden z nejvýše postavených politiků dlouhodobě adoruje islám a spolupracuje s islámskými organizacemi.

Myslíte, že ta média či politici neví, jaká je skutečná pravda?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout