Turecká armáda převádí muslimské invazisty do Řecka

Turecká armáda převádí muslimské invazisty do Řecka

Pamatujete si na dobu rok nazpět? Tehdy zaútočily na řecké hranice tisíce muslimských vetřelců pod vedením turecké armády i policie. Až pozdější uzavírání hranic a lockdowny zamezily dalšímu útoku na řecké hranice. Bylo ovšem předem jasné, že v momentě, kdy se situace poněkud zklidní, bude Turecko v importu džihádistů pokračovat.

Ostatně, Erdogan se nikdy netajil svým snem o novodobé Osmanské říši a momentálně dělá maximum pro to, aby byla v Evropě nastolena. Po největší evropské mešitě v Kolíně nad Rýnem se tak nyní chystá Erdogan otevřít ještě mnohem větší, skutečně monstrózní mešitu ve Štrasburku. Nejspíš není ani volba lokality náhodná, vždyť se jedná o město, kde je jedno ze sídel EU. A je to právě jedna z tamních budov, kde je vystavena busta Kalergiho, podporovatele míšení ras.

Převaděčství je tak nyní zcela zřejmě jedním z úkolů turecké armády, která má za úkol dostat na evropskou půdu co nejvíc džihádistů.

V minulých dnech se objevily fotografie turecké armády, která džihádistům napomáhá k nelegálnímu překročení hranice do Řecka (viz titulní obrázek).

Fotografie byly publikovány OPEN TV v době, kdy Turci natáčeli právě na hranici u řeky Evros.

Konkrétní fotografie ukazují tureckou armádu, která vede přistěhovalce k přístupným průchodům skrz hranice, aby mohli nelegálně vstoupit do Řecka.

Tyto záběry se objevily zároveň s tím, jak se počasí začíná zlepšovat a hladina řeky začíná ustupovat. Organizované pašerácké sítě začaly v této oblasti také posilovat svou přítomnost.

Pravděpodobně je tak jen otázkou času, než se na hranicích objeví další hordy džihádistů tak, jako tomu bylo vloni na jaře.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout