Egypťan uvěznil Italku, uzamčenou doma ji týral a znásilňoval

Egypťan uvěznil Italku, uzamčenou doma ji týral a znásilňoval

Další případ naivní mladé dívky, kterou vůbec nenapadlo, jak daleko může její důvěřivost zajít. Nebýt náhody, tak by mladá, po znásilňování těhotná dívka, zůstala i nadále se svým mučitelem. Ovšem je třeba podotknout, že podobné jednání s nemuslimkami je plně v intencích Koránu, vždyť už Mohamed si bral nemuslimské otrokyně a znásilňoval je. Muslimové tak konají jen to, co jim velí jejich zvrácená islámská ideologie.

Únos, sexuální napadení a nelegální nošení zbraní. Na základě těchto obvinění zatkl v sobotu odpoledne mobilní tým Bari 31letého Egypťana, který také učinil oběť znásilňování těhotnou. Mladá Italka, kterou muslimský vetřelec uzamkl v domě, byla využívána jako sexuální otrokyně.

Všechno začalo policejní kontrolou na Piazza Umberto v Bari. Muž měl nesprávně nasazenou roušku, proto si ho strážníci všimli a posléze, když se podivně choval, se rozhodli, že zjistí jeho totožnost. Strážníci zjistili, že má záznam v trestním rejstříku, prohledali ho a našli u něho nůž. Během kontroly vypadal velmi nervózně a snažil se vyhnout se poskytnutí informací o adrese jeho bydliště.

Právě tímto vzbudil podezření policistů. Ti se poté, co se jim podařilo vypátrat jeho domov, rozhodli provést domovní prohlídku. Dům, kde Egypťan bydlí, se nachází v centrální části města. Zde agenti zaznamenali, že přední dveře, přestože byly vybaveny běžným zámkem, byly také zabezpečeny navíc zámkem, který bylo možné otevřít pouze zvenčí.

To, co po otevření dveří spatřili, je znepokojilo: uvnitř byla uvězněna 21letá žena, pocházející z města v provincii Bari.

Mladá žena uvedla, že se v prosinci 2020 dobrovolně odstěhovala z domova kvůli neshodám s rodinou. Prostřednictvím známých získala kontakt na Egypťana, který jí nabídl ubytování. Po počátečním období klidného soužití se podle dívky muž rozhodl ji uzavřít v bytě: opakovaně ji sexuálně zneužíval, zakázal jí chodit ven, bránil jí používat mobilní telefon a zatemnil všechna okna domu lepicími panely.

Dívka uvedla, že může jít ven pouze ve společnosti svého mučitele: přední dveře byly ve skutečnosti vždy zajištěny visacími zámky, i když byl muž v domě. Klíče od dveří měl jen on. 21letá žena také uvedla, že je v důsledku násilí těhotná. V současné době byla svěřena do péče pracovníků Centra pro boj proti násilí.

Zatčený muž, který je na italském území legálně, je nyní držen ve věznici Bari.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Egypťan uvěznil Italku, uzamčenou doma ji týral a znásilňoval

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *