V multikulturní Francii stoupl počet vražd o 90%

V multikulturní Francii stoupl počet vražd o 90%

Multikulturalismus a islám, které v současné době prosazuje nejen EU, ale i většina tzv. “liberálů”, jde ruku v ruce s rostoucí kriminalitou. Chcete multikulturní svět? Pak se smiřte s tím, že se budete bát vyjít večer na ulici a z některých čtvrtí můžete být časem i vytlačeni.

Stále častěji budete poslouchat muezzina z mešity a na každodenní loupeže, krádeže, znásilnění i vraždy si nakonec zvyknete. Posléze už nebudou stát tyto kauzy za pozornost ani médiím, neboť nakonec by se o ničem jiném nepsalo. Pak to zdánlivě může vypadat, že se vlastně nic neděje a většina občanů se dostává do pozice pomalu vařené žáby. Asi jako nyní ve Francii…

S vrcholem 4 472 vražd v roce 2020 zaznamenala Francie jeden z nejhorších roků co do počtu vražd za posledních 20 let. Kriminalista Alain Bauer hovoří o “epidemii vražd”. Počet vražd v zemi vloni stoupl o 90 procent!!

Francouzský týdeník Valeurs Actuelles loni vyjmenoval všechny vraždy, k nimž došlo v létě 2020. K definování těchto mnoha násilných trestných činů používaly noviny termín “zotročení” společnosti prostřednictvím násilí.

Kriminalista Alain Bauer se rozhodl spojit všechny tyto činy, aby vytvořil svůj vlastní ukazatel, nazvaný “vražednost”.

Alain Bauer rozdělil vraždy do šesti kategorií, aby vypracoval co nejpřesnější kompilaci tohoto násilí, která je charakteristická neustále rostoucím počtem obětí. Násilí vedoucí k úmrtí již v letech 1972 až 1983 vzrostlo o 52 procent, pak do roku 2011 poněkud zpomalilo. Od tohoto roku se počet vražd nadále velmi strmě zvyšoval, zejména díky sérii útoků, které Francie zažila v roce 2015, v Bataclanu a na francouzských ulicích.

Alain Bauer překvapivě poznamenal, že počet vražd se po těchto islámských útocích nesnížil. “Mohli jsme očekávat, že čísla půjdou dolů po útocích v Paříži a Nice, ale počet obětí se od té doby už jen zvýšil,” poznamenal. Za 20 let se počet vražd zvýšil o 91 procent, z 2 338 na 4 472 obětí. Ve srovnání s údaji za rok 1972 je nárůst dokonce o 113 procent.

Podle Alaina Bauera dochází k “hlubokému pohybu návratu k fyzickému násilí, zejména na Západě”. A to je ignorováno nebo podceňováno.

A ti, kteří jsou nejvíce schopni pochopit toto patologické násilí ve společnosti, jako policie a četnictvo, o tom všem moc dobře ví.

Francie, ale i jiné země, si jednoduše na prudký nárůst kriminality zvykají. Tamní obyvatelé si dlouhodobě nejsou schopni uvědomit, co za tristní situací ohledně bezpečnosti v jejich zemi stojí. Ostatně, už za rok můžou Francouzi ukázat ve volbách, zda svoji situaci pochopili nebo zda se rozhodli, že svoji zemi nechají přejít na chalífát.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.