Případ z Malty ukazuje, jak dopadne odpadlík od islámu

Případ z Malty ukazuje, jak dopadne odpadlík od islámu

Za odpadlictví od islámu je podle práva šaría jediný možný trest: smrt. Dokonce i tehdy, když různé islámské autority vyzývají k džihádu, nabádají džihádisty k tomu, aby jako první zabíjeli odpadlíky. Proto neexistuje umírněný muslim. Buď je muslim, který dodržuje Korán a uznává jedině právo šaría nebo jde o odpadlíka. Tím je každý, kdo se jako muslim narodí, ale nechodí do mešity a nedodržuje ani další pravidla, která jsou dána právem šaría.

Tedy tito původně muslimové jsou považováni za odpadlíky a jsou pro pravověrné muslimy horší, než ti, kdo se narodili jako bezvěrci. K jednomu takovému útoku na odpadlíka došlo na Maltě. Tam byl pravověrným muslimem, tedy tím správným, napaden jeden takový odpadlík.

Lamir Mohamed (29 let) šel do garáže, aby si vyzvedl rutinní výplatu za práci, ale o pár minut později zjistil, že na něho nedaleko garáže čeká i někdo jiný, než jeho přítel, s nímž byl domluvený.

Muž byl údajně bodnut do krku bývalým kolegou, který se skrýval za rohem. K útoku došlo kolem 22. hodiny. Po útoku skončil s těžkými zraněními. Agresor utekl a napadený muž se nyní bojí o sebe i svoji rodinu. Útočník, sympatizant ISIS, totiž uniká. Mohamed dál vypovídá, jak se vše seběhlo.

„Před dvěma dny mi jeden můj přítel zavolal a řekl: ‚Sejdeme se, musím ti dát nějaké peníze‘,“ líčil Mohamed. Ale kdybych věděl, že tam bude za rohem čekat právě tento muž, nikdy bych tam nešel.“

Mohamed pak říká, že útočníkem byl jeho známý, který také pochází ze Sýrie. Jeho známému ovšem vadilo, že Mohamed nežije jako muslim, má nemuslimskou manželku, a tedy že je odpadlík od víry.

„Mám milující rodinu, jeho znám už léta, ale nikdy předtím neměl šanci mě zabít,“ říká Mohamed unaveně.

Podle něj útočník, který je v současné době na svobodě a údajně se skrývá v rámci muslimské komunity, dříve hovořil o zabíjení určitých lidí, aby si zajistil místo v nebi. A tam si místo nejlépe zajistí vraždou odpadlíků a bezvěrců.

„Vím, kdo to udělal, a on mě nenávidí,“ řekl Mohammed. „Je tu nelegálně, zatímco já tady platím daně, mám auto a milující rodinu. To je to, co ho opravdu rozzlobilo – že tu mám dobrý, čestný život.“

„Všechny garáže byly uzavřeny kolem 21.30, ale myslel jsem, že možná pracuje, nebo tak něco. Pak jsem z ničeho nic cítil brutální ránu do hlavy. Neměl jsem tušení, co se děje, a pak jsem viděl toho chlapa s masivní mačetou, stejnou, jakou používá ISIS. Během několika vteřin jsem utekl a běžel zpátky do auta a jel přímo do Mater Dei. Ale stále mi tekla krev a bylo stále těžší se koncentrovat.“

Když se Mohamed dostal do Mater Dei, byla mu poskytnuta lékařská pomoc a zároveň ho vyslechla policie. Policii poskytl adresu svého údajného útočníka, ale když navštívili jeho dům, nebyl tam.

„Mám ženu a syna a mám strach, že zaútočí i na ně. Je jako terorista a nemá co ztratit, má falešné doklady. V jeho mysli, pokud mne zabije, půjde do nebe,“ řekl Mohamed, který žije na Maltě už dlouhá léta.

Tento článek je tak zároveň i odpovědí všem pomateným sluníčkářům, kteří velmi často dávají za příklad integrované muslimy. Ti už totiž ani žádnými muslimy nejsou. Pokud se muslim vzdá islámu a nepraktikuje, už to není muslim, ale je považován za odpadlíka, zásadně tedy nemůže sloužit coby příklad integrovaného muslima.

Naopak, takový bývalý muslim je na islamizovaném území ve velkém nebezpečí, protože zabití odpadlíků je pro všechny džihádisty prioritou. A jak můžete vidět na příkladu z Malty, tak pravověrná muslimská komunita teroristu ráda ochotně uschová před policií.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout