To není třetí svět, to je Brusel (video)

To není třetí svět, to je Brusel (video)

Je skutečně symbolické, když město, které je sídlem organizace, jejíž snahy o výměnu Evropanů za Araby a Afričany jsou až úporné, nevypadá jako evropské město, ale jako město někde na Středním východě nebo v Africe. Vzhledem k tomu, že nejčastějším jménem novorozenců je zde Mohamed (či jiný tvar tohoto jména), je nasnadě, že za nějakých 20 let bude město k nerozeznání od Kábulu, Bagdádu nebo Mogadiša.

Ale Brusel jen pár let nazpět je i toto:

jak dlouho potrvá, než prapor ISIS zavlaje na Atomiu?

A Brusel potřetí:

mohamedáni považují Belgii za jejich území
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

4 thoughts on “To není třetí svět, to je Brusel (video)

  1. Jak dlouho nám ještě bude jedno, co se děje kousek od našich západních hranic. Je nepochopitelné jak lidi jsou otrlí. Ale každý nevidí Hani vaše stránky a vaše varování. Nevím jak už lidi přesvědčit, že se blíží zlo!!!

    1. Pavle, neustále o tom s někým mluvím. Někdo si to uvědomí, někdo ne. Šílené je, že hodně lidí říká, že je jim to jedno, protože se toho nedožijí a strašné je, že je jim jedno, že tím budou trpět jejich děti nebo vnoučata. Takže dílem jde o hloupost a neschopnost uvědomit si realitu a dílem se jedná o sobce… Je až neuvěřitelné, kolik lidí žije stylem “po nás potopa”….

      1. Doktrínou, že smrtí vše končí, nás krmí elity ve stále větší míře již 300 let. Následkem je tento rezignovaný postoj. Mnoho lidí, kteří zažili NDE, ale bylo dost překvapeno a změnilo je to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.